Педіатри проти раку

Педіатри проти раку

Завдання Благодійного фонду «Педіатри проти раку» - надання професійної підтримки і допомоги онкохворим дітям та їх батькам. Це насамперед, медична допомога (профілактика, діагностика, лікування, реабілітація), психологічна допомога (дітям, батькам, медпрацівникам), юридична (права дитини, пацієнта, людей з обмеженими можливостями) та надання інформації дітям, батькам, медпрацівникам щодо онкологічної патології в дитячому віці, методів діагностики, лікування, реабілітації, профілактики.

Вперше в Україні, Благодійний Фонд «Педіатри проти раку» спільно зі Стоматологічної клінікою «Доктор Зуб» розробили благодійний проект «Усмішка здоров'я». Разом ми своєчасно виявляти стоматологічних проблем у дітей, що проходять лікування від онкологічних захворювань, які можуть стати причиною потрапляння інфекцій через ротову порожнину під час зниження імунітету через проведення хіміотерапій, і надаємо висококваліфіковану стоматологічну допомогу дітям, які проходять лікування від онкологічних захворювань. Детальніше про проект «Усмішка здоров'я».

Клінічна Академія Лазерної Медицини

Клінічна Академія Лазерної Медицини

Клінічна академія лазерної медицини КАЛМ - один з найпрестижніших центрів лазерної естетичної медицини в Україні.
Бездоганна репутація КАЛМ ґрунтується на професійному підході до вирішення дерматологічних, естетичних та косметологічних проблем за допомогою надсучасних лазерних технологій.