Педіатри проти раку

Педіатри проти раку

Завдання Благодійного фонду «Педіатри проти раку» - надання професійної підтримки і допомоги онкохворим дітям та їх батькам. Це насамперед, медична допомога (профілактика, діагностика, лікування, реабілітація), психологічна допомога (дітям, батькам, медпрацівникам), юридична (права дитини, пацієнта, людей з обмеженими можливостями) та надання інформації дітям, батькам, медпрацівникам щодо онкологічної патології в дитячому віці, методів діагностики, лікування, реабілітації, профілактики.

Вперше в Україні, Благодійний Фонд «Педіатри проти раку» спільно зі Стоматологічної клінікою «Доктор Зуб» розробили благодійний проект «Усмішка здоров'я». Разом ми своєчасно виявляти стоматологічних проблем у дітей, що проходять лікування від онкологічних захворювань, які можуть стати причиною потрапляння інфекцій через ротову порожнину під час зниження імунітету через проведення хіміотерапій, і надаємо висококваліфіковану стоматологічну допомогу дітям, які проходять лікування від онкологічних захворювань. Детальніше про проект «Усмішка здоров'я».

Центр здорового життя

Центр здорового життя

"Центр Здорової Життя" - це медичний центр, який об'єднує в собі традиційну і нетрадиційну медицину. У сучасному світі багато людей прийшли до висновку, що традиційна медицина не може допомогти у всіх випадках. Найчастіше вона спирається на медикаменти, хімічні препарати. Але наш організм це не тільки біохімічні процеси. Так почали з'являтися нові перспективні нетрадиційні напрямки, як гомеопатія, остеопатія, мануальна терапія, рефлексотерапія. Всі ці напрямки представлені в "Центрі Здорової Життя".

Клінічна Академія Лазерної Медицини

Клінічна Академія Лазерної Медицини

Клінічна академія лазерної медицини КАЛМ - один з найпрестижніших центрів лазерної естетичної медицини в Україні.
Бездоганна репутація КАЛМ ґрунтується на професійному підході до вирішення дерматологічних, естетичних та косметологічних проблем за допомогою надсучасних лазерних технологій.