Фотовідбілювання зубів Кожен з нас мріє про сліпучу посмішку, яка з часом не втратить своєї привабливості. У цьому вам допоможе фотовідбілювання зубів. Дана процедура дозволяє освітлити зубну емаль відразу на кілька відтінків і проводиться в нашій клініці абсолютно комфортно і безпечно.

В якості діючої речовини використовується гель з перекисом водню. Після обробки поверхні виконується вплив світловими променями ультрафіолетової, світлодіодної або галогенової лампи. Вони змушують окислювач виробляти кисень, який проникає всередину емалі і позбавляє її від темних пігментів. При цьому структура самих зубів залишається цілою.

У чому полягають переваги фотовідбілювання зубів?

Популярність фотовідбілювання зубів за доступною ціною в нашій клініці пояснюється рядом переваг, якими воно володіє на противагу іншим процедурам:

Фотовідбілювання зубів
  • помітність результату відразу ж після закінчення сеансу;
  • невеликий час проведення процедури;
  • ніякого болю і небажаних ефектів;
  • не завдає шкоди структурі самого зуба;
  • можливість освітлити всі зуби одночасно.

Численні клінічні випробування довели ефективність і безпеку цього методу. Але все ж існують мінімальні протипоказання для людей, що мають алергію на окислювач, тих, хто молодше 18 років, вагітних і жінок, які годують грудьми. У деяких випадках можна спостерігати гіперчутливість зубів, яка проходить сама собою через кілька днів.

Яких етапів дотримуються при фотовідбілюванні зубів?

Перед початком процедури слід повністю підготувати і оглянути порожнину рота, а саме: вилікувати карієс і позбутися від зубного нальоту. Так ви зможете гарантувати собі ефективний результат.

Сам метод світлового відбілювання зубів триває близько години і включає наступні етапи:

  1. Обробка та захист ясен від негативних впливів.
  2. Фіксація губ і щік для кращого доступу світлових променів.
  3. Покриття поверхні зубів відбілюючим гелем.
  4. Вплив лампи необхідну кількість часу.
  5. Видалення гелю, що залишився і, якщо потрібно, повтор сеансу.

Позитивний ефект буде видно відразу ж після процедури, хоча кінцевий відтінок встановиться через кілька днів. Щоб колір емалі залишався білосніжним впродовж довгих років, слід уважно стежити за чистотою порожнини рота і дотримуватися всіх рекомендацій лікарів.

Як доглядати за зубами після фотовідбілювання?

Правильний догляд забезпечить збереження тривалого результату після фотовідбілювання зубів. Рекомендації полягають у тому, щоб в перші дні після сеансу не вживати продукти і речовини, що мають яскраві пігменти, куріння також протипоказано. Також в цей час краще відмовитися від їжі, яка може пошкодити емаль. З метою недопущення підвищення чутливості зубів слід використовувати зубні засоби з наявністю фтору. Так ви зможете зберегти позитивний ефект на довгий час.

Лікарі нашої клініки мають багаторічний досвід роботи і завжди дотримуються норм безпеки, тому всі процедури проходять без ускладнень. Звернувшись до нас за фотовідбілюванням зубів, ви віддаєте свою посмішку в професійні руки!