Ортопедична стоматологія

Головна мета ортопедичної стоматології – діагностика, профілактика та лікування дефектів зубів і зубних рядів. Крім того, ортопедична стоматологія - важливий етап комплексного лікування захворювань пародонту, нижньощелепного суглоба і зубощелепного апарату.

Багаторічний досвід і застосування новітніх технологій дозволяє фахівцям клініки «Доктор Зуб» вирішувати будь-які проблеми ортопедії, незалежно від віку пацієнта та складності захворювання. Ми розробляємо для кожного випадку індивідуальну програму лікування на основі результатів професійної діагностики з урахуванням специфіки проблеми і побажань пацієнта. Наші лікарі на кожному етапі лікування стежать за станом пацієнта, а після - надають всю необхідну інформацію для правильного догляду за коронками, вінірами або протезами.

У число послуг, які пропонує клініка «Доктор Зуб», входить:

  • знімне протезування;

  • незнімне протезування;

  • встановлення  коронок з використанням сучасних наноматеріалів;

  • встановлення на поверхню зуба керамічних пластинок - вінірів.

Ми використовуємо тільки якісні матеріали, завдяки чому виготовлені фахівцями клініки протези практично не відрізняються за кольором і формою від природних зубів.

ортопедическое лечение зубов

Хоч найпопулярнішим видом протезування за останні десятиліття є установка зубних коронок (як металевих, так і керамічних), не варто вирішувати будь-яку проблему з області ортопедичної стоматології таким способом. Звичайно ж, тільки вам вирішувати, який варіант протезування обрати для себе, - фахівці клініки «Доктор Зуб» лише порадять найоптимальніший варіант, розповівши про всі переваги і недоліки обраного вами і рекомендованого протеза.

Наприклад, коли пошкодження незначне і охоплює тільки поверхню зуба, наші фахівці порадять встановити вініри, так як в такому випадку в протезуванні немає потреби. Вініри (тонкі прозорі пластини з кераміки) встановлюються на поверхню зуба, захищаючи його від подальших ушкоджень і покращуючи зовнішній вигляд.