Стоматологічний туризм Стоматологічний туризм – не зовсім стандартна послуга, яка зараз користується особливим попитом у тих, хто цінує якість, надійність і демократичність цінової політики в стоматологічних клініках України.

Медичний центр «Доктор Зуб» один з не багатьох в Києві надає можливість поєднати приємні враження від подорожі в прекрасну столицю України з вирішенням питання хворих зубів не тільки з допомогою високопрофесійних лікарів, а й заощадивши значні суми.

Характерні особливості та переваги послуги

Здоров'я зубів - необхідна умова повноцінного і активного життя кожної людини. Але догляд за порожниною рота з кваліфікованою участю фахівців у багатьох країнах Європи та пострадянського простору - «задоволення» не з дешевих. Саме тому стоматологічні тури в Україну стають все більш популярними. Причина криється в основних перевагах такої нестандартної послуги:

  • велика частина столичних стоматологічних клінік, переживши складну конкурентну боротьбу, мають в наявності новітнє професійне обладнання, сучасні матеріали;
  • кваліфікований персонал, підготовлений вищими медичними установами з безліччю семінарів, майстер-класів, підтверджує свій високий професіоналізм на практиці;
  • демократичні ціни на стоматологічне обслуговування, які набагато нижчі, ніж в сусідніх країнах;
  • можливість відвідати мальовничі міста України, побувати в найкрасивіших історичних місцях.

Іншими словами, так званий зубний туризм - це поєднання відпочинку з лікуванням. Приємно, пізнавально, корисно і вигідно - слоган, який супроводжує цю стоматологічну послугу в Україні!

Співпраця з медичним центром «Доктор Зуб»

Стоматологічний туризм Стоматологи нашого центру пропонують скористатися унікальною послугою «стоматологічний туризм». Професіоналізм, відповідальність, відмінне знання своєї справи, індивідуальний підхід до кожного пацієнта - все це дозволить задовольнити найвищі вимоги до процедур стоматологічного характеру і відповідати європейським стандартам якості. Ми знаємо, як вирішити будь-яку вашу проблему, пов'язану з зубами, а цінова політика нашої клініки вас приємно здивує.

Щоб здійснити стоматологічний тур в Україну і скористатися такою послугою в медичному центрі «Доктор Зуб», вам необхідно виконати прості дії:

  • зв'язатися з нашими фахівцями через форму зворотного зв'язку або по телефону для отримання повної інформації про вартість і тривалість стоматологічних послуг;
  • в індивідуальному порядку обговорити з лікарем процедуру з точними термінами і тривалістю поїздки;
  • професійні лікарі на високому рівні проведуть всі необхідні процедури лікування зубів з мінімальними фінансовими витратами.

Таким чином, така поїздка буде не тільки цікавою і такою, що запам'ятовується, а й одночасно корисною. Стоматологічний тур - це висока якість послуг від провідних стоматологів нашого центру, низькі ціни і організоване дозвілля з масою вражень і приємних подій!