Видалення зубного нальоту і каменю Присутність нальоту на поверхні зубів служить основним провокуючим фактором розвитку карієсу і патологічних процесів в яснах. Поступово наліт трансформується в камені. Існуючі камені вже запускають каскад запальних реакцій в яснах, що веде до їх деструкції і викликає утворення ще більше нових каменів. Крім того, камінь на зубах викликає руйнування емалі ураженої області і провокує запальні процеси порожнини рота.

Способи боротьби з нальотом і каменями

Для видалення зубного нальоту і профілактики каменеутворення рекомендується стежити за гігієною порожнини рота, застосовуючи ополіскувачі, флос, іригатор та ін. При цьому один раз в шість місяців рекомендується виконувати професійну чистку зубного нальоту, так як видалити його повністю самостійно просто неможливо.

Ефективно виконати чистку зубного каменю самостійно також нереально, з цією метою необхідно відвідати фахівця, який після огляду оцінить ступінь ураження зубів і запропонує вам оптимальний варіант зняття зубного каменю, ціна якого буде адекватним вирішенням проблеми.

У нашій клініці широко затребувані і успішно застосовуються такі види лікування зубного каменю:

  • ультразвуковий;
  • лазерний.
Вартість видалення зубного каменю даними методами на порядок вище, ніж ціна гігієнічної чистки зубів із застосуванням медичних інструментів і хімічних сполук, що розм'якшують твердий наліт на зубах. Однак механічний і хімічний метод практично не застосовуються через свою низьку ефективність. Крім того, такі способи дуже хворобливі. Актуальні методи зняття зубного нальоту, як м'якого, так і твердого, є абсолютно безболісними, щадними і мають високу ефективність. Крім того, вони паралельно виконують і косметичну функцію, висвітлюючи натуральний колір емалі.

Видалення зубного нальоту і каменю Видалення зубного каменю ультразвуком проводиться із застосуванням особливого пристрою - скейлера. Ціна в Києві на такий вид лікування коливається в залежності від престижу і практичної майстерності стоматолога. В цілому, ця процедура є доступною і не займає багато часу. Крім того, вона цілком щадна, так як в процесі роботи не відбувається зіткнення апарату і тканин зуба. Метод має високу ефективність і здатний зробити ваші зуби красивими, зберігаючи при цьому їх здоров'я.

У нашій стоматології ціна видалення зубного каменю відповідає високій якості виконаної роботи і стане розумною інвестицією для здоров'я в майбутньому.

Видалення зубного каменю лазером також успішно застосовується нашими фахівцями. Цей універсальний спосіб гігієнічної чистки зубів в Києві допоможе впоратися з проблемою каменів на зубах з різною локалізацією за рахунок коливальних рухів насадки скейлера і кавітаційного ефекту ультразвуку. Наша клініка оснащена новітнім обладнанням останнього покоління, яке допомагає нам виконувати чистку зубного каменю ультразвуком з максимальною ефективністю на високому рівні.

Приходьте до нас за красою і здоров'ям, будемо раді вам допомогти!