Щира і чиста посмішка служить кращою прикрасою для людини будь-якого віку. Але бувають такі випадки, коли вона виглядає не дуже естетично через проблеми з зубами. В цьому випадку треба знайти хорошого ортодонта. Цей фахівець розповість все настільки зрозуміло, що у вас після консультації не залишиться ніяких питань. Ви зможете йому довіритися на 200%, а результатом будете захоплюватися. Якщо ви зараз витратите час на пошуки гарного лікаря-ортодонта, то в майбутньому зможете уникнути багатьох проблем, а спогади про лікування залишаться тільки позитивні і приємні.

Хочемо вас застерегти від двох найпоширеніших помилок:

  • вибір не лікаря, а клініки;
  • вибір лікаря, заснований на вартості його послуг.

Широко рекламовані клініки не завжди виявляються такими хорошими, як про них говорять рекламні проспекти. Нерідко керівництво робить основну ставку на рекламу, мало піклуючись про рівень професіоналізму фахівців. А особливо це стосується ортодонтії, адже лікування у такого лікаря триває довго, і результати з'являються не відразу. І перше правило вибору хорошого лікаря буде звучати так: «Оцініть рівень лікаря!». І допоможуть у цьому вже виконані роботи фахівця, для цього можна поспілкуватися з пацієнтами, почитати відгуки на сайтах. Хороший стоматолог-ортодонт повинен постійно піклуватися про підвищення свого рівня професіоналізму, відвідувати семінари, цікавитися інноваціями. Тільки в цьому випадку він зможе використовувати в своїй практиці сучасні методики, методи та інструменти.

Виключіть пошук лікаря за ціновим принципом. Друге правило можна сформулювати так: «Хороший ортодонт ніколи не буде працювати за мінімальними цінами». Чому? Та тому, що він вклав у свою освіту занадто багато сил, часу і грошей, і він не може дозволити собі робити свою роботу погано. Це не означає, що ви повинні бігти до того лікаря, у якого найвищі розцінки. Пам'ятайте, що тільки хороший фахівець може запропонувати те лікування, яке ви зможете собі дозволити у фінансовому відношенні. Насправді в ортодонтії одну і ту ж проблему можна вирішити кількома способами. Тому лікар повинен пропонувати кілька варіантів лікування.

І остання порада з приводу того, як вибрати хорошого ортодонта: звертайте увагу на діагностику. Тільки після того, як буде правильно поставлений діагноз можна починати адекватне лікування. Лікар повинен зібрати всі необхідні дані для того, щоб повноцінно оцінити клінічну картину і запропонувати варіанти лікування для досягнення максимально стійкого результату. Основними діагностичними методами можна назвати виготовлення гіпсових моделей, оцінка ортопантомограми і телерентгенограм.

Якщо обраний вами лікар відповідає тим вимогам, які були описані вище, то ви можете сміливо довіритися йому. І пам'ятайте, що тільки повна довіра і терпіння принесуть позитивні результати. Витратьте трохи часу на пошуки гарного фахівця і ви збережете своє здоров'я, гроші і нерви.