Здоров'я робить нас не тільки сильнішими, впевненішими, але так само дає можливість відчувати себе живими і завжди готовими до нових звершень, відчувати природу, відчувати людей, бачити їх посмішки кожен день і дарувати свою. Свіжість оточень починається з Вас.

Чиста порожнина рота, здорові зуби і ясна - це запорука здоров'я людини. У певному сенсі, це можливість успіху, соціального підйому і просто способу сподобатися людям, які подобаються Вам. Свого роду механічне чищення зубів, яке ми проводимо щоранку, спрямоване на підтримку гарного стану зубів і запобігання проблем з їх здоров'ям. У зв'язку з цим гігієна зубів в Києві стає однією з найбільш затребуваних послуг серед тих, хто цінує своє здоров'я.

Складно повірити в зв'язок між серцевою недостатністю і нашою білосніжною посмішкою, але це факт. Красиві і білі зуби сигналізують про хороше здоров'я людини, і люди все частіше починають вдаватися до різних способів відбілювання зубів.

Лазерне відбілювання зубів – один з найефективніших і безпечних методів.

Цей абсолютно підконтрольний і безпечний процес має ряд простих переваг:

  • Якісно і швидко можна домогтися яскравої і природної усмішки.
  • Виключає будь-яке пошкодження емалі, зубів або ясен.
  • В одну мить прибирає навіть ледь помітний жовтий відтінок, навіть в непримітних куточках зубів.
  • Це зручне і довгострокове рішення проблеми, що дасть Вам можливість все частіше і частіше посміхатися, не боячись негарної жовтизни.

Ультразвукова чистка зубів в Києві - один з найдоступніших методів.

Чищення зубів - це щоденна процедура кілька разів за добу, це зарядка для ясен, яка запобігає їх захворюванням і необхідності звертатися до стоматолога через серйозні проблеми. Дотримання гігієни має стати звичкою, яку варто завжди тримати при собі і привчати інших до цього. Вона запобігає появі багатьох хвороб, захищаючи організм від усіляких інфекцій, неприємного запаху з рота і дозволяє поліпшувати травний процес на найпершому етапі - етапі пережовування їжі.

До видів відбілювання зубів, до яких можна віднести повну безпеку для пацієнта, точно відноситься ультразвукова чистка зубів. Вона ж процедура air flow, яка застосовуючи ультразвук, видаляє весь наліт.

Останній вид - перевірене роками механічне чищення зубів.

У сучасній стоматології подібна процедура використовується досить рідко, так як програє перед вищезгаданими методами. Старомодний прийом, як засоби зубної гігієни, добре допомагає в знятті відкладень з емалі. Використовувана техніка може принести невеликий дискомфорт для пацієнта, але дозволить лікарю ретельно оглянути кожен міліметр ротової порожнини.

Таким чином, гігієна зубів повинна починатися з Вашої родини, стати звичкою і зробити правилом профілактичне відвідування стоматолога для професійного чищення зубів.