Перше відвідування стоматолога для дитини має велике значення і в подальшому визначить її відношення до особистої гігієни та лікування майбутніх проблем із зубами. Всі забобони з приводу стоматологів з'явилися за часів важкої, незручної і болісної техніки лікування, яку можна було охарактеризувати одним словом - груба.

Тепер же, установка брекетів, лікування карієсу, вирівнювання зубів у дітей проходить для дитини непомітно і весело.

Звичайно, може здатися, що карієс для дитини, це тільки питання часу. А хвилюватися через його появу на молочних зубах і зовсім не має сенсу, так як останні все одно відпадуть. Але це не так.

Своєчасне лікування зубів у дітей дозволить попередити розвиток різних інфекційних захворювань: пульпіт, періодонтит, які можуть привести до втрати зубів.

  • Постарайтеся якомога раніше навчити дитину основам гігієни.
  • Не варто залишати дитину сплячою з пляшкою молока, дитячого харчування або соком в роті.
  • Перевіряйте зуби малюка якомога частіше.

Швидке вирівнювання зубів у дитини

Дані статистики стверджують, що у кожного другого маленького пацієнта спостерігаються зубні аномалії. Перше місце займає проблема неправильного прикусу. Подальший розвиток нерівних зубів може привести до небажаних наслідків:

  • захворюванню ясен і зараження тканин;
  • відносно швидке поширення карієсу через складність процедури профілактики і гігієни зубної порожнини;
  • ускладнення в скронево-щелепному суглобі.

Ціни на послуги дитячого ортодонта безпосередньо залежать від складності представленої ситуації у дитини і методу лікування, який краще підійде для пацієнта.