Проведення повноцінного лікування зубів неможливе без сучасного обладнання і різних технік, які вдало застосовуються професійними лікарями-стоматологами.

Ортопедична стоматологія - це один з підрозділів медицини, який допомагає Вам якісно відновити естетику зубів і всієї порожнини рота. Навіть втрата одного зуба може привести до початку деформації щелепи і зміни навантаження під час прийому їжі. Крім того, ймовірність інфекційних захворювань вища у пацієнтів, які не заповнюють прогалини в своїх посмішках.

Що може запропонувати клініка терапевтичної стоматології?

  • Незнімне і знімне протезування зубів.

Різниця між методами полягає в тому, що при незнімному протезуванні зубів, пацієнт не може самостійно вилучити протез без допомоги лікаря, в той час як знімне дозволяє в будь-який момент це зробити.

Для незнімних протезів характерна природність і комфорт через повне заміщення втраченого зуба. У той час як знімний протез може бути встановлений на частково пошкоджений зуб або приховувати його дефекти. Також вони значно поступаються в ціні, а протипоказання до них майже відсутні.

  • Установка вінірів.

Керамічні пластини, які дозволяють одночасно захистити зовнішню частину зуба від пошкоджень і значно поліпшити його вигляд.

  • Установка коронок.

Процедура зазвичай може зайняти у пацієнта 3 відвідування. Суть операції в заміні сполучної тканини, що заповнює порожнину зуба, на керамічну або металеву вкладку, після чого на злегка відточений зуб надівається коронка. Процедура досить проста і доступна кожному, а її якість і надійність підтверджені безліччю здорових пацієнтів.