Biohorizons (США) Проблема відсутності зубів найчастіше вирішується методом імплантації - найбільш передовим і ефективним стоматологічним способом відновлення функцій ротової порожнини.

Що таке стоматологічні імплантати?

Стоматологічний імплантат складається з двох елементів:

  • імплантат, що вводиться в щелепні кістки і зовні нагадує болт;
  • абатмен, закріплений на імплантати з одягненою коронкою, що замінює втрачений зуб.

Для кожного пацієнта дуже важлива якісна робота стоматолога і матеріали, з яких виробляються протези.

Імпланти компаніїї Biohorizons (США)

Медичний центр «Доктор Зуб» пропонує своїм пацієнтам біоімплантати провідних виробників, які бездоганно зарекомендували себе в стоматологічній хірургії. Це стосується матеріалів компанії Biohorizons (США), які використовуються в стоматологічній імплантології і щелепно-лицевій хірургії.

На сьогодні американська фірма Вiohorizons користується найбільшою популярністю на ринку стоматологічних імплантатів, протезів та коронок. Завдяки продукції компанії Вiohorizons одержано максимальний ефект в області усунення складних викривлень росту зубів, виправлення патологій у формуванні прикусу. Також вирішуються й інші проблеми ортодонтії.

Переваги біоімплантатів компанії Biohorizons

Біоімплантати компанії Biohorizons мають такі переваги:

  1. Вiohorizon implants виготовляються виключно з високоякісного матеріалу з покриттям спецшаром «Laser-Lok», що дозволяє м'яким тканинам ясен максимально швидко адаптуватися і не створювати проблем при пережовуванні їжі.
  2. Завдяки кореневидній формі імплантата імплантацію проводять після видалення непридатного зуба, при чому тиск на інші зуби розподіляється рівномірно.
  3. Надійне кріплення коронки до тіла імплантата (гвинта) завдяки шестигранному з'єднанню забезпечує міцну фіксацію штучного зуба. Виготовлення гвинта проходить за допомогою Spiral Lock технології.
  4. Спеціальне різьблення біогорізонт імплантатів дає можливість здійснювати установку біоімплантата навіть на стоншену кістка без оперативного втручання. При цьому відбувається рівномірний розподіл навантаження на інші прилеглі зуби.
  5. Міцне зрощення біоімплантата з кісткою в максимально короткі терміни завдяки спеціальній обробці корневидного імплантата фосфатом кальцію, що надає йому шорсткість і деяку нерівність.
  6. Процес звикання до нового імплантату відбувається відносно швидко, що говорить про якість протезного матеріалу.
  7. Biohorizons дає гарантію на всю свою продукцію.
  8. Висока якість за доступною ціною для більшої частини населення України, що бажають усунути проблему відсутності зубів.

Висококваліфіковані стоматологи медичного центру «Доктор Зуб» гарантують своїм пацієнтам якісну імплантацію зубів біоімплантатами Biohorizons при будь-яких проблемах з ротовою порожниною.