Konus k3pro Німецькі імплантати Konus k3pro – це продукція вищого рівня. Вже понад двадцять років фірма Konus Dental Implants випускає різну стоматологічну продукцію, щедро постачаючи нею ринки в усьому світі. Висока якість, найкращі матеріали та сучасні технології – ось що відрізняє німецьку продукцію від будь-якої іншої аналогічної. Крім того, їх установка не відрізняється особливою складністю, а експлуатаційний термін завжди тривалий і надійний.

Розрізняють всього два основних типи систем:

  • Rapid має самонарізне різьблення і відмінно підходить практично при будь-яких призначеннях. Дана система є оптимальною для відновлення цілісності верхнього зубного ряду, оскільки характеризується найменшим ризиком отримання тієї чи іншої травми і здатністю до регулювання. Це означає, що лікар може контролювати сам напрямок закручування.
  • Sure має компресійне різьблення. Завдяки розширеній поверхні, імплантат має кращу стійкість, а завдяки новітнім методикам він максимально знижує процес руйнування кісткової тканини в період після операцій. Ця система також відмінно підійде для будь-яких призначень.
Якщо говорити про розміри пристрою (товщину і довжину), то обидва показники визначаються, виходячи з рекомендацій і призначень лікаря.

Чому саме Konus k3pro?

Як і будь-яка інша продукція, імплантати Konus k3pro мають ряд переваг, які і виділяють їх на тлі інших, аналогічних. До них відносять:

  1. Високу якість, яка забезпечується шляхом використання перевірених матеріалів. Імплантати мають високу міцність і стійкість, завдяки чому досягається досить тривалий термін експлуатації.
  2. Використання тільки медичного титану, що не викликає алергічних реакцій і не має ніяких протипоказань.
  3. Зручну конструкцію.
  4. Надійну установку, що забезпечує стійке положення імплантата, а також регулювання його положення.

У той же час продукція Konus k3pro має ряд недоліків. А саме: висока вартість (проте вона повністю виправдовується якістю), складність установки (тому проводити може тільки висококваліфікований фахівець). Крім того, досить часто може статися відторгнення імплантата з однієї простої причини - недотримання всіх технологій і правил при його встановленні в ротову порожнину.

Більшість сучасних імплантаційних систем мають практично однакові характеристики: всі виготовлені з одного матеріалу, є гіпоалергенними і швидко приймаються організмом. Тому велику роль відіграє саме професіоналізм лікаря, який проводив операцію, оскільки саме від його досвіду і рівня кваліфікації залежить успішність результату.