До 15 листопада в стоматології "Доктор Зуб" діє знижка на самий надійний і ефективний спосіб відбілювання зубів. Саме лазерні технології дозволяють досягти швидкий результат без шкоди Вашому здоров'ю. Кількість сеансів обмежена!

У вартість включається:

  • один сеанс тривалістю до 40 хвилин;
  • відбілювання зубів двох щелеп;

ОПИС ПРОЦЕДУРИ

У стоматології Доктор Зуб використовується новітнє лазерне обладнання, однією з функцій якого є лазерне відбілювання. Дія нанесеного на зубну емаль гелю, заснованого на перекису водню, прискорює лазерний промінь, що дозволяє максимально скоротити час процедури. Відбувається процес виділення кисню, який при контакті з емаллю змінює її колір. Час процедури залежить від індивідуальних особливостей пацієнта, але як правило одного сеансу вистачає для досягнення значного результату відбілювання.

Крім самої процедури відбілювання, лікарі нашої клініки проконсультую Вас щодо підвищення ефективності відбілювання. Можливо потрібна попередня гігієнічна чистка, для підвищення впливу компонентів відбілювання на зубну емаль.

Також в рамках акції, перед відбілюванням, ми проводимо професійне чищення ротової порожнини!

Перед впливом лазера, для захисту м'яких тканин, порожнину рота, язик і губи покриваються спеціальний матеріалом. Так само надійно захищені очі пацієнта за допомогою спеціальних захисних окулярів.

Після нанесення гелю на емаль, кожен зуб окремо буде оброблятися кілька разів. Процедура абсолютно безболісна, але можливо відчуття легкого поколювання. Після процедури зуби покриваються фторидною маззю, для зміцнення емалі.

Для отримання більш детальної інформації та консультації, а також для попереднього запису на прийом звертайтесь за телефоном (044) 502-91-92 або іншим телефонами, вказаними в розділі контакти.