Лазерне відбілювання зубів Наявність сліпучо-білої посмішки - необхідний елемент і запорука успіху здорової і привабливої людини. Щоб здобути її рекомендується використання лазерного відбілювання зубів. Ця сучасна методика під чітким керівництвом досвідчених професіоналів нашої клініки поєднує в собі високу безпеку і ефективність.

Метод полягає в хімічному процесі, при якому використовується гель з наявністю окислювача, який піддається дії лазерних променів, що змушують його виділяти кисень. Останній проникає всередину емалі і усуває темні пігменти, що там накопичилися. Відбілювання лазером чимось схоже на фотовідбілювання, але при першому варіанті використовуються лазерні промені і проводиться окрема обробка кожного зуба протягом декількох хвилин.

З яких етапів складається відбілювання зубів лазером?

За рекомендаціями стоматологів перед початком процедури варто обов'язково провести позбавлення від зубного каменю і нальоту. Так ви зможете забезпечити собі гарантію ефективного результату на довгі роки.

Сеанс лазерного відбілювання зубів в Києві триває близько 30 хвилин і складається з наступних етапів:

  1. Захист слизової оболонки і ясен за допомогою плівки.
  2. Застосування відбілюючого активатора у вигляді окислювача.
  3. Окрема обробка кожного зуба лазерними променями.

Чи надовго буде присутній позитивний результат, залежить лише від індивідуального способу життя кожної людини і дотримання всіх рекомендацій лікарів.

Лазерне відбілювання зубів Відбіливши зуби лазером, хоча б на перших порах відмовтеся від вживання вина, чаю та кави, а також куріння. Для чищення зубів використовуйте засоби високої якості, які володіють відбілюючою дією. Також можливо повторно зробити процедуру, якщо вперше вас результат не влаштував.

У чому полягають переваги відбілювання зубів за допомогою лазера?

Використання лазерного відбілювання зубів за низькою ціною можливе в нашій клініці. При цьому ви отримаєте масу переваг, які полягають у наступному:

  • гарантія безпеки і відмінного результату без болю;
  • короткий термін виконання (всього півгодини);
  • виключення пошкодження зубів і ясен;
  • усунення всіх видів пігментних плям будь-якого кольору;
  • індивідуальний підбір всіх складових і інтенсивності.

Протягом цілого процесу zoom-відбілювання зубів ви будете перебувати під наглядом досвідченого лікаря, який дотримується всіх технічних норм.

Обмеження на проведення даної процедури полягають в тому, щоб у людини не було карієсу або запалень в порожнині рота. Не радять її в період годування грудьми і вагітним жінкам, а також особам, що не досягли 18 років, і тим, хто має алергію на речовини з наявністю окислювача.

У нас вартість лазерного відбілювання зубів повністю виправдовує очікування клієнтів. Крім того, вона робить цю процедуру доступною кожному. За допомогою інноваційних методик подарувати собі привабливу і білосніжну усмішку без шкоди для здоров'я не складе ніяких труднощів. Фахівці нашої клініки завжди готові допомогти всім охочим на шляху до щасливого і красивого життя!