Вініри Кожна людина мріє мати бездоганну посмішку, а в сучасному світі вона є свого роду показником успішності і додає впевненості в будь-яких ситуаціях.

Однак від природи не завжди нам дістаються рівні і білосніжні зуби, крім того, з віком емаль зубів може темніти, а на поверхнях зубів з'являтися дефекти.

Що таке голлівудські вініри

Рішенням проблеми неідеальної посмішки є голлівудські вініри (люмініри). Свою назву вони отримали завдяки тому, що їх застосування зробило посмішки багатьох акторів і актрис Голлівуду бездоганними. Представляють вони собою особливі, дуже тонкі пластинки, товщиною 0,5 мм, які кріпляться на передні зуби за допомогою спеціального клею. Це робить посмішку естетичною, зберігаючи при цьому натуральний вигляд зубів. Такі вініри без обточування встановлюються без пошкодження емалі. Вони ідеальні для чутливих зубів і служать додатковим фактором їх захисту. Голлівудські вініри ціну в Києві мають досить високу, так як виготовляються безпосередньо в Америці. Це одна з найдорожчих послуг естетичної стоматології. Однак попри те, що голлівудські вініри вартість мають високу, їх якість і гарантія використання на 20 років цілком її виправдовують.

У нашій клініці ми раді запропонувати вам стати володарем голлівудської посмішки, ціна по Україні на яку у нас одна з найвигідніших.

Інші види вінірів

Більш бюджетним варіантом є керамічні вініри, які виготовляються на місцях зубним техніком за зліпком. Товщина таких накладок становить близько 1,5 мм, а щоб поставити вініри такого типу, необхідно попередньо обточити зубну поверхню. Це доступний, швидкий і широко затребуваний метод, який дозволяє зробити зуби ідеальними. Обмеженням для використання цього варіанту є висока чутливість зубів. Такі накладки прослужать вам як мінімум 15 років, при цьому ви повинні будете дотримуватися ряду простих правил.

Слід зазначити, що для установки мікропротезів нового покоління також не потрібно сточувати емаль.

На питання, чи варто ставити вініри в вашому конкретному випадку, краще всього відповість стоматолог після детального огляду. Однак встановлювати вініри не рекомендується, якщо у вас є:

Вініри
  • неправильний прикус;
  • підвищена стертість зубної емалі;
  • відсутність «шісток», «сімок»;
  • екстремальне хобі;
  • деструкція внутрішньої частини зуба;
  • значного розміру пломба на внутрішній поверхні.

Вініри на криві зуби здатні скорегувати їх і повністю вирішити проблему, якщо ступінь вираженості її помірний. Такий спосіб успішно застосовується при незначній скупченості, помірних викривленнях, наявності зубних проміжків.

На які зуби ставлять вініри?

Мікропротези встановлюють на один або на кілька кривих зубів за показаннями, також найчастіше їх ставлять у фронтальній області.

Як ставлять вініри?

Дана процедура відбувається в два етапи. На першому необхідно підготувати зуби до установки накладок, зробити гігієнічну чистку, обточити частину емалі, підготувати зліпки. На другому етапі відбувається вже безпосередня установка вінірів.