Отбеливание зубов

Професійна гігієна порожнини рота – сьогодні на стільки вдосконалена процедура, що є абсолютно безболісною і максимально комфортною для пацієнта. Крім того, завдяки майстерності наших лікарів і використанню новітнього обладнання займає вона не більше півгодини.

 

  

Клініка «Доктор Зуб» надає наступні гігієнічні послуги:

  • ультразвукова чистка зубів;

  • лазерне відбілювання зубів;

  • чистка зубів системою Air Flow;

  • механічне чищення з використанням лікувальних паст.

Для досягнення максимального результату (ідеальної білизни зубів) фахівці клініки «Доктор Зуб» проводять традиційне і лазерне відбілювання, використовуючи тільки якісні засоби (наприклад, порошок Clinpro ™, систему Air Flow і ін.)

 

До После

  

Чистка зубов

На жаль, традиційні процедури мають ряд недоліків, головним з яких є використання складних хімічних відбілювачів. Надаючи зубам ідеальної білизни, вони сильно пошкоджують емаль, що в результаті може привести до її руйнування.

гигиена зубов

Для запобігання подібних проблем замість хімічних відбілювачів більшість фахівців надають перевагу відбілюванню зубів за допомогою лазерних технологій. Така процедура абсолютно безпечна, не порушує цілісність зубів, але при цьому дозволяє відновити природну білизну зубів без пошкоджень емалі і зберегти їх красу на довгий час.

Крім того, для більш глибокого очищення й усунення твердих зубних відкладень ми використовуємо ультразвукову чистку, яка дозволяє швидко і з мінімальним ризиком досягти максимальної чистоти зубів.