Відбілювання зубів Сліпучо-біла посмішка - свідчення успіху і гарного самопочуття. Але колір емалі може знебарвитися під впливом продуктів або в результаті травм. Також негативно впливає куріння, неправильний догляд за зубами і навіть спадковість.

Відбілити зуби можна, не виходячи з дому, але доведеться витратити чимало часу і докласти великих зусиль. Менш витратний спосіб – професійне відбілювання.

СІснує безліч способів освітлити тон емалі зубів. Однак не варто очікувати миттєвого перетворення пожовклих зубів в сліпучо-білі. Це так само неможливо, як перефарбувати брюнетку в блондинку за один раз.

До домашніх процедур можна віднести хімічне відбілювання, самостійне або під контролем лікаря, який виготовить спеціальну капу, наповнену гелем, що містить перекис водню. Така капа для відбілювання зубів повинна носитися близько 2-х годин в день або надіватися на ніч. Але цей спосіб може призвести до гіпералгезії і тому не підійде для людей, у яких є стоматологічні захворювання.

Ще можливо самостійно провести відбілювання спеціальної жувальною гумкою або пастою..

Різновиди процедур

До професійних видів освітлення зубів відносять кілька процедур.

Аir flow відбілювання

Цей спосіб полягає в нанесенні спеціальної маси, що складається з лікувального порошку, води та стисненого повітря. Але не дозволяється багаторазове використання такого способу, оскільки це може призвести до пошкодження щільності тканин зуба.

Лазерне відбілювання зубів

Відрізняється ефективністю і точністю впливу. З огляду на ступінь ушкодження, обирається ступінь впливу лазера. Зуби обробляються відбілюючим гелем, який активізується лазером. До плюсів цього способу можна віднести його безболісність і збереження нормальної чутливості. Процедура триває менше години. Може застосовуватися при відсутності потертостей на яснах, карієсу і тріщин.

Вeyond відбілювання

Отбеливание зубов Дана процедура полягає в наступному:

  • професійне гігієнічне чищення;
  • накриття ясна захисним матеріалом;
  • нанесення на поверхню зубів гелю;
  • освітлення галогеновою лампою для активізації дії складу;
  • обробка складом, що сприяє зниженню чутливості емалі.

Тривалість 1,5 години. Ефект помітний відразу після процедури. Даний метод відрізняється безпекою, ефективністю і тривалим збереження результату. Не викликає надчутливості.

Найбезпечніше відбілювання зубів - ультразвуком. Завдяки йому видаляються навіть зубні камені. В кінці процедури на поверхню наноситься поліруюча паста, що володіє здатністю довго «відштовхувати» фарбувальні пігменти.

Застереження

Освітлення протипоказано вагітним жінкам і годуючим мамам, дітям до 14 років, людям з пломбами і захворюваннями ротової порожнини, при пошкодженні цілісності зубів. Після відбілювання не можна вживати каву, шоколад, слід відмовитися від куріння і використання паст з абразивними частинками.