Видалення зуба мудрості

Хірургічна стоматологія передбачає цілий комплекс процедур, спрямованих на збереження і відновлення зуба. У клініці «Доктор Зуб» (Київ) хірургічна стоматологія проводиться висококваліфікованими фахівцями із застосуванням новітніх технологій, завдяки чому навіть найскладніша процедура здійснюється максимально швидко, безболісно і комфортно для пацієнта.

ХІРУРГІЯ ДЛЯ ДОРОСЛИХ

Фахівці клініки «Доктор Зуб» вдаються до хірургії тільки тоді, коли неможливо усунути проблему іншим шляхом. При цьому ми завжди намагаємося знайти найоптимальніший варіант лікування. Залежно від конкретної ситуації, ми запропонуємо вам:

  • часткове видалення інфікованого кореня;

  • видалення частини зуба з коренем;

  • видалення кореня зуба мудрості;

  • видалення кісти над верхівкою кореня;

  • безболісне видалення зуба мудрості;

  • видалення корінних зубів будь-якої складності.

Клініка «Доктор Зуб», крім видалення зубів мудрості, кісти та коренів, пропонує й інші хірургічні послуги, спрямовані на лікування різних захворювань слинних залоз, пухлин і запальних процесів порожнини рота, підготовку до впровадження імплантатів, вправлення вивиху щелепно-лицьової частини та ін.

ХІРУРГІЧНА СТОМАТОЛОГІЯ ДЛЯ ДІТЕЙ

Завдяки досвіду фахівців і використанню новітнього обладнання, клініка «Доктор Зуб» проводить операції з усунення дефектів щелепно-лицьової області дітям з 2-місячного віку, безболісне видалення молочних зубів, пластику вуздечок язика і губ та ін. удаление зубов мудрости

Для кожного окремого випадку наші лікарі розробляють індивідуальну програму лікування і стежать за станом пацієнта на кожному етапі, включаючи післяопераційний період. Під час проведення всіх операцій використовуються тільки якісні препарати місцевої анестезії, для діток - інгаляційний метод анестезії, а для найвразливіших пацієнтів ми пропонуємо загальну анестезію (у співпраці з  кращими анестезіологами Києва для забезпечення максимальної безпеки).

Детальніше