Видалення зуба мудрості У дорослої здорової людини в ідеалі 32 зуба - 28 основних і 4 «мудрих». Останні з'являються, як правило, в зрілому віці, від чого і отримали настільки інтригуючу назву. У деяких випадках доводиться виривати зуб мудрості. Процедура не з приємних, але іноді обставини змушують вдаватися до неї. Наприклад, якщо вони завдають болю, дискомфорту, розпухання ясен.

Вартість видалення зуба мудрості в Києві

Ціни на цю процедуру варіюються в різних діапазонах. Від 300 до 3000 гривень, залежно від складності конкретного випадку. Видалення дістопірованих зубів мудрості обійдеться дорожче. Просто необхідно оговорити зі своїм лікарем проблеми сприямання місцевої анестезії і лікарських засобів. Бо якщо анестезія не подіє правильно, біль буде порівнюваний з почуттям перелому фаланги пальця. Тому варто довіряти тільки професіоналам виривати зуб мудрості. Існує варіант уникнути повного виривання, якщо є можливість знеболити, витягти нерв.

Атипове видалення зуба мудрості

Видалення зуба мудрості Процес складний. Характеризується наявністю нетипової проблеми і пошуком її адекватного рішення. Наприклад, якщо прорізування не відбувається, і це не дає спокою багато років, потрібне видалення непрорізаного зуба мудрості. Такі процедури зазвичай виконуються стоматологами-хірургами або взагалі лицьовими хірургами, оскільки від неправильно проведеної процедури може початися деформація щелепи, лицьових м'язів.

У народі ще ці зуби називають «вісімкою». Але що не дивно, не багато клінік спеціалізуються на видаленні вісімки. Занадто великий ризик, при цьому необхідний певний досвід в цій сфері. Просто університетської освіти явно недостатньо.

Знеболювання при видаленні зуба мудрості

Щоб процедура пройшла практично непомітно для людини, варто подбати про знеболювання на наступні 2-3 дні. Якщо було проведено видалення нижнього зуба мудрості, то не зайвим буде застосування спеціальних компресів, які допоможуть зняти набряклість.

Чим небезпечна дана процедура

Небезпек може бути кілька:

  • Велика набряклість ясен може не дати можливості повністю витягти корені, з часом вони почнуть псуватися.
  • Видалення кореня зуба мудрості може проходити в кілька прийомів, якщо корінь зуба дуже гіллястий. У такому випадку може бути занадто порушена цілісність ясна від хірургічних втручань.
  • Горизонтальний зуб мудрості може нести небезпеку зачепити нерви сусідніх стоматологічних одиниць, вони почнуть псуватися. Згодом їх може знадобитися видалити.
  • При глибокій усадці вісімки можна зачепити кістку щелепи, що в свою чергу спричинить чергове запалення ясен, м'язових тканин.
  • Неправильне видалення надовго залишає відчуття присутності стороннього тіла.

Перед будь-процедурою видалення зуба мудрості варто проконсультуватися у фахівців. Це виключить неприємні сюрпризи. Рекомендується робити рентген щелепи, щоб бачити всі проблемні місця зсередини.