Брекет-системи Перш за все у людях нас приваблює посмішка на їх обличчі. І чим вона гарніша, тим приємніше спілкування і знайомство з людиною.

Але, на превеликий жаль, не всі можуть похвалитися гарними рівними зубами. В такому випадку не варто засмучуватися, адже дану проблему легко можна вирішити в нашому клінічному центрі «Доктор Зуб», де найкращі лікарі поставлять скоби на зуби безболісно і професійно. Дана процедура обов'язково зробить вашу посмішку бездоганною, а вас - більш привабливою і впевненою в собі людиною. Ортодонтія на сьогоднішній день може відмінно виправити неправильне положення зубів.

Отже, брекет-система має на увазі незнімний ортодонтичний апарат, спеціально призначений для швидкого і якісного виправлення прикусу, а також зміни положення зубів, завдяки цьому ваші зуби будуть здоровими, ідеально рівними і красивими.

Різноманітність ортодонтичних апаратів

У нашій клініці представлений величезний асортимент ортодонтичних систем, з складовими найкращої якості на ваш вибір.

За розміщенням виділяють:

Брекет-системи
 1. Вестибулярні (зовнішні). Їх кріплять на зовнішню сторону зубів.
 2. Лінгвальна брекет-система. Призначена для внутрішньої сторони зубів.

За типом кріплення системи бувають:

 1. Лігатурна. Закріплюється за допомогою замочка в вигляді кільця.
 2. Безлігатурні брекет-система. Фіксується на засувку, яка вмонтована в брекети.

За матеріалом виготовлення:

 • металеві брекети (при бажанні клієнта з напиленням золота);
 • керамічна брекет-система;
 • сапфірова брекет-система;

Лікарі нашого стоматологічного центру використовують тільки сучасні вироби найпопулярніших марок.

Як відбувається установка брекет-системи в клініці «Доктор Зуб»

Фахівці проводять ряд процедур:

 1. Попередній огляд:
  • діагностичний огляд за допомогою рентгена та інших апаратів;
  • зліпки зубів;
  • огляд м'язів і суглобів.
  Після цього лікар продумує план подальшого лікування і підбирає оптимальні для вас скоби.

 2. Підготовка порожнини рота. На цьому етапі за необхідності проводиться комплексне лікування захворювань порожнини рота (карієс, видалення зубів, чистка зубних відкладень і інші процедури).
 3. Лікування. Після попередніх дій відбувається виготовлення брекет-системи та її установка. Після того, як апарат прикріпили, проводиться регулярний огляд з метою періодичної корекції. Період лікування триває приблизно рік.
 4. Етап відновлення. Останній, завершальний етап, на якому проводяться спеціальні процедури, призначені для закріплення результату.

Брекет-системи Якщо у вас є ще які-небудь питання щодо брекет-систем і про те, як відбувається її установка в нашому стоматологічному центрі, - просто зателефонуйте, і ми з задоволенням дамо на них відповідь.

Нам довіряє не тільки Київ, а й інші міста, адже у нас гарне обслуговування, якісні матеріали, гарантований результат за прийнятною ціною. А найголовніше - ми любимо наших клієнтів!