Протезування Як не прикро, але втрачені зуби не виростають заново. А прогалини в зубному ряду сприяють виникненню ускладнень з прикусом, щелепно-лицьовими суглобами, травною системою. Потрібно терміново щось вирішувати! Протезування зубів - кращий варіант вирішення проблеми. Це доступна і безпечна процедура.

За останні роки стоматологія зробила крок далеко вперед. Були винайдені нові, сучасні методи в ортодонтії, розроблені техніки протезування зубів, ціни на які вже не шокують наших співгромадян, ведеться виробництво зубних протезів на основі металокераміки і кераміки, активно впроваджується імплантація, що дозволяє повністю відновити функціональність щелепи.

Різновиди методів здійснення процедури

Існує кілька методик зубного протезування:

  1. Коронки - спосіб знайомий багатьом, являє собою надягання керамічного «чохла» на пошкоджений зуб, підготовлений відповідним чином.
  2. «Мости» на основі металокераміки - ті ж коронки, але з'єднані в один ряд, що дозволяють замінити відсутні зуби - фіксуються на сусідніх зубах.
  3. Бюгельні протези - металокерамічний виріб, в основі якого тонка металева дуга анатомічної форми. Бюгельне протезування дозволяє відновити всі жувальні функції.
  4. Пластинкові протези - традиційна «знімна щелепу» на пластмасовій основі.
  5. Вініри - тонкі керамічні пластинки, кріпляться на передню поверхню зуба і служать естетичним цілям;
  6. Вкладки - їх можна назвати протезами-пломбами, виготовляються з кераміки і доповнюють втрачену частину зубної коронки.
  7. Адгезивне протезування - новітній щадний метод, який дозволяє встановити мостовідний протез на основі скловолокна без установки коронок на сусідні зуби.
  8. Імплантація - вживлення в щелепу штучного кореня, поверх якого надівається коронка.

При виборі способу протезування лікар спирається на анамнез і потреби клієнта. Так, протезування та імплантація зубів коштує немало, але це внесок в ваше здорове майбутнє.

«Щелепа в стаканчику» в новому вимірі

Вищезгадані методики діляться на дві основні групи: незнімне протезування і знімне протезування зубів. Друге - пластинкові і бюгельні протези (бувають частково знімні на гачках і замках). Пластмасові конструкції вже відходять в минуле, адже вони, по-перше, незручні, по-друге, можуть викликати атрофію тканин, крім того, недовговічні. А ось бюгельні протези дуже зручні, легкі, не порушують дикцію, не змінюють смак їжі, до них легко звикнути і можна не знімати на ніч. Часто використовують саме для повного протезування зубів.

Звичайно, повернути втрачене не можна. Але можна по максимуму відновити функції, з чим відмінно справляються незнімні методики. Протезування коронками, порівняно недорогий метод, як і раніше користується попитом. Звичайно, мова вже не йде про «золоті» зуби, до того ж, протезування передніх зубів вимагає відновлення естетичної привабливості посмішки.

Клініка протезування зубів «Доктор Зуб» практикує надання послуг відповідно до інноваційних стоматологічних технологій, щоб кожен клієнт зміг знову відчути радість життя.