Шинування зубів Напевно, далеко не всі знають, що таке шинування зубів, і коли лікар пропонує цю процедуру дитині, батьки розгублюються. Так в чому ж полягає цей метод лікування? Найчастіше, як наслідок різних захворювань, зуби дитини стають надмірно рухливими, що не є нормою. Шинування зубів при пародонтиті є одним з найбільш дієвих методів їх збереження.

Вся суть такого лікування спрямована на скріплення зубів - шина їх утримує і не дає можливості випасти. Напевно, найдієвішим ефектом, який приносить результат навіть в складних і запущених випадках є вантове шинування. На задню поверхню накладається міцна нитка зі спеціальних матеріалів і нею скріплюються зуби. З естетичної точки зору все виглядає максимально пристойно - сама шина прихована в борозенці по периметру зубів, а зверху все покривається пломбою, яка ідеально схожа за кольором із зубною емаллю. При цьому природна рухливість зубів не страждає і такий метод дає можливість уникнути проблем з зубами в майбутньому.

Причини скористатися даною процедурою

Показання:

  • порушення зубного ряду внаслідок травми або захворювання;
  • вроджена аномалія в розташуванні зубів;
  • підвищена кровоточивість ясен і складні хвороби порожнини рота (пародонтит, пародонтоз та ін.);
  • своєрідна будова ясен (глибокі кишені);
  • занадто велика кількість відкладень в прикореневій зоні;
  • оголені корені зуба.

Особливості

Процедура шинування дуже відповідальна, матеріали для неї підбираються в індивідуальному порядку.

Шинування зубів при переломі щелепи застосовують до повного одужання пацієнта. Це знімна методика і, як правило, матеріалами служать пластик і метал.

Як показує практичний досвід дантистів, для повного закріплення ефекту немає нічого кращого, ніж шинування зубів після брекетів. У випадках, коли рухливість зубів підвищена, носити шину доведеться постійно

Шинування зубів Шинування рухомих зубів, крім міцності, також є найбільш естетичним методом і зовсім не псує усмішку, тому що шина прихована за зубним рядом. Іноді бувають випадки, коли складно знайти кращий метод.

Все частіше застосовується метод шинування зубів скловолокновою стрічкою. Переваги цього виду не тільки в ідеальній естетичності (стрічка дуже наближена за кольором до емалі зуба), а також в невисокій ціні.

Звичайно ж, коли необхідно шинування зубів, ціна цієї процедури так само має значення для більшості батьків. Медичний центр «Доктор Зуб» приємно здивує не тільки якістю обслуговування і високою кваліфікацією дитячих фахівців, а й своїми низькими цінами. Досвідчені дантисти нададуть консультативну допомогу з будь-якого питання, пов'язаного зі здоров'ям молочних зубів і при необхідності запропонують найбільш дієвий метод шинування в кожному конкретному випадку. Бережіть зуби ваших дітей з раннього віку - звертайтеся до медичного центру «Доктор Зуб»! Ми завжди раді допомогти!