Пародонтологія - це один із напрямів стоматології, який включає різні методи лікування пародонту кісткової тканини і ясен, від якого страждають не тільки дорослі, а й діти.

І хоча сьогодні пародонтологія (Київ це чи маленьке місто на периферії) - досить розвинений напрям в стоматології, за статистикою, захворювання пародонту виникають у 98% дорослих у віці 25-45 років. У той же час 80% дітей страждають від захворювань ясен. Причина таких високих показників досить банальна - недотримання правил особистої гігієни, неправильне харчування й ігнорування необхідних профілактичних заходів.

Завдяки використанню новітніх технологій та досвіду фахівців, медичний центр «Доктор Зуб» проводить лікування пародонту будь-якої складності. Ми пропонуємо цілий комплекс процедур для лікування і профілактики пародонту в Києві, у тому числі медикаментозну і лазерну обробку пародонтальної кишені, діатермокоагуляцію ясен, шинування зубів і багато іншого.

Фахівці клініки «Доктор Зуб» розробляють для кожного окремого випадку індивідуальну програму лікування і стежать за станом пацієнта на кожному її етапі, завдяки чому ми можемо гарантувати досягнення максимально якісного і довгострокового результату. 

 

ПАРОДОНТОЛОГІЯЦіна, грн.
Медикаментозна обробка парадонтальної кишені (в ділянці 1 зуба) 50
Лазерна обробка парадонтальної кишені (в ділянці 1 зуба) 140
Розкриття парадонтального абсцесу 130
Лікувальна пов’язка протизапальна (1-2 зуба) 130
Шинування зубів волоконною арматурою і композитними матеріалами (1 зуб) 300
Первинна «Вектор»-терапія 3150
Вторинна «Вектор»-терапія 1900
Медикаментозна обробка слизової порожнини рота 80
Діотермокоагуляція ясни (1 зуб) 70
«Тебодонт»-терапія (навчання гігієнічним навичкам, антисептична ванночка, парадонтальний гель, йоршик) 130
Закритий кюретаж (зняття підясенного каменю і грануляцій за допомогою кюрет Grecey Medesy, медикаментозна та лазерна обробка парадонтальних кишень) один сеанс, одна щелепа 1070