рентген зубів Київ

Рентгенодіагностика зубів - ефективний метод діагностики захворювань, які неможливо помітити при звичайному візуальному огляді. Рентгенівський знімок дозволяє виявити приховані травми або небезпечні патології зуба навіть на ранніх стадіях, що значно полегшує процес лікування. Саме тому використання рентгена - це невід'ємна частина будь-якого стоматологічного лікування.

Від якості рентгенодіагностики залежить не тільки своєчасне виявлення проблеми, але і правильність поставленого діагнозу, а також методики лікування. Саме тому в стоматологічній клініці «Доктор Зуб» використовується тільки новітнє високоточне обладнання для проведення рентгенодіагностики, а вивченням її результатів займаються виключно досвідчені фахівці, здатні максимально правильно поставити діагноз і призначити лікування.

Використовуване у клініці сучасне обладнання забезпечує:

  • максимальну точність діагностики;

  • мінімальну дозу опромінення (на 90% менше, в порівнянні з традиційними методами рентген обстеження);

  • отримання високоякісних знімків у різних проекціях;

  • швидкий результат.

Вивчивши отримані результати рентгенодіагностики, фахівці клініки «Доктор Зуб» призначать індивідуальний курс лікування, з урахуванням специфіки проблеми і побажань пацієнта.

Пам'ятайте, що будь-яке захворювання тим легше піддається лікуванню, чим раніше воно виявлене. Тому рентгенодіагностика (Київ це чи інше місто) - дуже важлива процедура, без якої не повинно проходити жодне стоматологічне лікування, адже поки це найефективніший метод виявлення прихованих проблем навіть на ранніх стадіях.