Швидка стоматологічна допомога Як правило, потреба в екстреній зубній допомозі настає абсолютно несподівано. Причини звернення різні - виникнення занепокоєння через запущений карієс, а можливо і нещасний випадок, який призвів до травми зубного ряду. Але ні в якому разі не можна відкладати лікування в довгий ящик, адже не надана вчасно допомога може стати причиною виникнення більш серйозних проблем зі здоров'ям.

Якщо виник сильний зубний біль, у вас випав або відколовся зуб, виникли проблеми з пломбою – не біда! Завжди допоможе швидка стоматологічна допомога! Екстрений стан вимагає екстрених заходів, тим більше, ніколи не варто зволікати з ліквідацією зубного болю. Але варто бути обережним - в разі недієвості болезаспокійливих препаратів, не рекомендується вживати додатково будь-які анальгетики, оскільки є великий ризик передозування. Замість цього слід якомога швидше звернутися за допомогою до лікаря.

Причини виникнення зубного болю

Швидка стоматологічна допомога в Києві знадобиться за наявності:

  • Ускладнень, викликаних пародонтитом - розвиток гнійного абсцесу. Найчастіше утворюється після неправильної установки коронки або пломби і нерідко призводить до серйозної атрофії кісткових тканин. Якщо взятися за лікування захворювання ще на його ранніх стадіях, то видалення хворого зуба можна легко уникнути.
  • Вивих або перелому зуба - якщо допомога буде надана протягом години, то він може нормально прижитися знову.
  • Різних патологічних метаморфоз в яснах, що вимагають негайного втручання фахівця. Можуть виникати осередки, як звичайного запалення, так і більш складного - виразкового.
  • Прорізування зуба мудрості. Нерідко під його капюшоном накопичується певна кількість гною, що заважає ковтати і нормально жувати. Для ліквідації речовини варто негайно звернутися в швидку стоматологічну допомогу.
  • Різних травм щелепи, теж здатних викликати гострий зубний біль, крім того, даний стан є важливою причиною звернення до стоматолога.

Швидка стоматологічна допомога Особливу увагу варто приділити і дитячій невідкладній стоматології. Діти за своєю натурою набагато активніші і більш рухливі, ніж дорослі. Це означає, що ймовірність травмувати зуби, щелепи, язик і ризик отримати інші травми набагато вищі. Тому батькам потрібно стежити за своїм чадом якнайкраще, щоб запобігти нещасним випадкам, але якщо щось і сталося - негайно звернутися в екстрену стоматологічну допомогу клініки «Доктор Зуб» за отриманням комплексної допомоги професіоналів.