Медстрахування - один з видів страхування, що передбачає отримання медичної допомоги в будь-якому лікарському закладі. Страхування робить медицину доступнішою і дешевшою.

Що дає наявність медичної страховки?

Стоматологічні послуги за медичною страховкою При наявності поліса можна:

 • записатися і прийти на консультацію до лікаря;
 • отримати курс лікування в стаціонарі;
 • придбати деякі медичні препарати;
 • пролікуватися амбулаторно.

Крім усього іншого, медична страховка дає можливість на деякі безкоштовні стоматологічні послуги в лікуванні і протезуванні зубів.

Що ж включає в себе стоматологія по страховці?

Стоматологія за медичною страховкою дозволяє пацієнтові звернутися в стоматологічну установу для отримання лікарської допомоги. Фінансові втрати, отримані в результаті такого звернення, будуть відшкодовані страховою компанією.

Різні типи страховки включають в себе певний комплекс стоматологічних послуг, від яких і залежить вартість страхового поліса.

Існує 2 види страхування:

 • доросле
 • дитяче.

Перед тим, як звернутися до медустанови до стоматолога, необхідно уточнити список послуг, які надаються клінікою по страховому полісу. У разі якщо деякі послуги відсутні в переліку, такі процедури оплачуються за окремим тарифом.

Де придбати страховий поліс?

На сьогодні страховка стоматології в Україні не обов'язкова, але скористатися нею може будь-який громадянин. Придбання поліса не викликає труднощів. Звернувшись в будь-яку страхову компанію, ви зможете оформити і отримати страховку на руки в лічені хвилини.

Стоматологічні послуги за медичною страховкою У пакет страхування зазвичай входить:

 • невідкладна допомога дантиста
 • терапевтичні послуги у відділенні стоматології;
 • протезування зубів;
 • профілактика захворювань зубів.

Компанії, що спеціалізуються на медстрахуванні, постійно проводять моніторинг стоматологічних клінік і поліклінік, і вже досить професійно орієнтуються в оптимальному співвідношенні цінових категорій і якості обслуговування.

Переваги стоматології по страховці

Перевага наявності страхового поліса полягає в::

 1. Упевненості пацієнта в оплаті стоматологічних послуг без особливого клопоту.
 2. Зручність використання в будь-якій клініці України.
 3. Підбір страховою компанією клініки, яка буде відповідати всім побажанням і вимогам клієнта з орієнтуванням на оптимальне співвідношення цінової політики та якості обслуговування.
 4. Можливості отримання стоматологічної допомоги без черги, в будь-який зручний для пацієнта час.
 5. Контроль якості надаваних клінікою медичних послуг з боку страховика. У разі неякісного або несумлінного надання пацієнтові медичної допомоги з боку дантиста, його інтереси буде відстоювати страхова компанія.
 6. Стоматологія по страховці виключає надання послуг за завищеною або необґрунтованою вартістю в комерційних клініках.

Медичний центр «Доктор Зуб» надає широкий спектр послуг своїм пацієнтам, що мають на руках страховий поліс різних страхових компаній України. Після проведення всіх формальних процедур оформлення послуг згідно вашої страховки, пацієнту надається комплекс якісної допомоги кваліфікованими дантистами МЦ «Доктор Зуб».