Стоматологія для вагітних Майбутніх матусь цікавило питання: «Чи можна лікувати зуби під час вагітності?». Жінкам, що чекають дитину, необхідно підбирати правильні процедури, що не зашкодять. Адже їм категорично заборонено вживати таблетки (за винятком дійсно екстрених випадків).

Проведено багато досліджень вченими, які шукали і все-таки знайшли рішення цієї проблеми. Вони винайшли спеціальну техніку і рентгенівське обладнання, які абсолютно безпечно при лікуванні зубів під час вагітності. Створюючи таку техніку, найкращі стоматологи з різних країн розрахували все так, щоб повністю убезпечити від шкоди матір і її майбутню дитину.

ННеобхідно відзначити, що ефективність знеболювального повинна бути на вищому рівні, адже стрес для вагітних протипоказаний. Сьогодні створені спеціальні вимоги для проведення таких маніпуляцій. Але як лікувати зуби під час вагітності? Щоб не нашкодити необхідно, щоб рівень опромінення рентгенівської діагностики був знижений до мінімального, а всі засоби захисту – надійні і безпечні. Крім того, в стоматології вагітним необхідно правильно підібрати дозу анестезії.

Миш'як, який використовують при лікуванні, дуже добре проникає крізь плаценту. Тому до процедури варто підходити відповідально і обмірковувати використання абсолютно кожного препарату, щоб не нашкодити малюкові.

Протипоказання та рекомендації

Стоматологія для вагітних в Києві - особливий комплекс послуг, що передбачає професіоналізм і використання тільки якісних медикаментів для лікування майбутніх мам. Дозволяється:

  • проводити чистку зубів;
  • лікувати карієс і пародонтит;
  • при необхідності видаляти зуб;
  • діагностувати і лікувати запальні процеси ясен.

Стоматологія для вагітних У стоматології для вагітних використовуються тільки ті препарати, які абсолютно безпечні для дитини, що знаходиться в утробі матері. Жінка, що чекає малюка, повинна знати, що лікувати зуби при вагітності слід дуже акуратно. Адже в подальшому можна викликати ряд ускладнень. У медичному центрі «Доктор Зуб» практикується застосування безліч методів для безпечної санації ротової порожнини.

Наші фахівці створили свою методику лікування для тих вагітних. Вони:

  • проводять повний огляд пацієнтки;
  • діагностика робиться тільки у разі необхідності;
  • підбирають спеціальний комплекс для догляду за порожниною рота;
  • процедури виконуються лише з тими препаратами, якими можна лікувати зуби при вагітності.

Лікувати зуби вагітним слід при виявленні проблеми. Так як організм жінки, яка носить дитину, більш сприйнятливий до всіх захворювань і не може в повній мірі боротися з проблемами, що виникли.

Лікувати зуби вагітним слід, використовуючи спеціальний підхід і метод. Вагітність і лікування зубів - завжди важка робота для стоматолога. А на питання «Коли лікувати зуби при вагітності?» Існує лише одне рішення. Робити це варто тільки за рекомендацією кваліфікованого фахівця. Щоб зберегти здоров'я своїх зубів, майбутнім матусям ми рекомендуємо відвідувати стоматолога з профілактичною метою.