Фторування зубів Зубне фторування - одна з затребуваних процедур для зміцнення емалі. Дана послуга в нашій клініці повністю безболісна і безпечна. Вона складається з покриття зубів сумішами у вигляді лаків або розчинів, які містять в своєму складі фтор.

Це дозволяє зробити зуби більш стійкими до дії бактерій в умовах кислого середовища і уповільнити утворення карієсу на тривалий час. У разі якщо карієс вже присутній, то спочатку рекомендується його вилікувати, а потім вже проводити зміцнення. Застосування цієї процедури регулярно дозволить взагалі уникнути появи карієсу, а прийнятна вартість фторування зубів в нашій клініці не змусить вас довго коливатися над прийняттям правильного рішення.

У яких випадках потрібно робити фторування зубів?

Більшість наших пацієнтів потребують нанесення захисту на зуби, адже кожен хоче захистити себе від повторного утворення карієсу. Проте, зміцнення зубної емалі приносить тільки позитивною ефект і ще нікому не зашкодило. Але існує кілька випадків, коли ця процедура неминуча:

  • підвищена чутливість зубів;
  • пошкодження і вразливість емалі;
  • часте утворення карієсу.

Ще цю процедуру використовують в обов'язковому порядку при установці брекетів. Також з її допомогою можна уникнути нестачі фтору й інших мінералів під час прорізування або зміни дитячих зубів. Фторування молочних зубів - запорука здорової порожнини рота вашої дитини. Після нього звернення до стоматолога буде проводитися набагато рідше і безболісніше.

Які існують види фторування зубів?

Процедура може бути виконана двома способами:

  • простим;
  • простим;
ППри першому варіанті зуби покривають спеціальним розчином, що містить фтор, або ж накладають для цього на них воскові зліпки, заповнені препаратами з фтором. Щоб досягти потрібного ефекту, такі процедури потрібно буде зробити кілька разів.

При глибокому фторуванні на зубах утворюється особливий захисний шар, який підвищує їх міцність і не дає кальцію вимиватися. Використання цього методу набагато ефективніше і надійніше, так як зубна емаль повністю заповнюється фтором і кальцієм, що робить зуби міцнішими в кілька разів. Фторування не потрібно проводити дуже часто.

Перед початком процедури в нашій клініці проводяться підготовчі роботи, що складаються з чищення від нальоту зубів і простору між ними, їх осушення потоком теплого повітря, а потім обробка і нанесення потрібних сумішей.

Ми пропонуємо будь-який спосіб фторування зубів за доступною ціною, тому у нас кожен зможе підібрати те, що підходить саме йому.

У чому полягають переваги фторування зубів?

Проведення даної процедури не має жодних негативних наслідків, навпаки вона має масу переваг:

Фторування зубів
  • зниження захворювання карієсом в кілька разів;
  • зниження захворювання карієсом в кілька разів;
  • нормалізація слизової оболонки рота;
  • збільшення твердості зубної емалі;
  • підвищення терміну служби всіх пломб.

Після фторування зубів у дітей і дорослих не потрібно відмовлятися від звичного способу життя і дотримуватися особливих правил або режимів. Фахівці клініки «Доктор Зуб» допоможуть зробити ваші зуби стійкими легко і безпечно. Звертайтеся і самі переконаєтеся в цьому!a