044 502 91 92

Пн - Пт:   8:00 - 20:00    Сб:  9:00 - 20:00    Нд:  9:00 - 18:00

Цікаво знати

Додаткова інформація

Запорукою успішного лікування цих неприємних захворювань, що призводять до втрати абсолютно здорових зубів, буде правильна і своєчасна діагностика, що дозволяє розпізнати їх ранні симптоми. Новітньою розробкою в цій області є система діагностики Florida Probe, яку розробили американські вчені спільно з практикуючими фахівцями пародонтології. Він дозволяє детально досліджувати ясна пацієнта і записує докладний результат в електронному вигляді .Процедура діагностики стану пародонту або, як її ще називають, пародонтограмма за допомогою апарату Florida Probe абсолютно безболісна і триває не більше півгодини. А ось її результати, підкріплені рентген знімками, володиють стовідсотковою точністю.

Металокерамічні коронки - один з найпопулярніших типів протезів, які застосовуються в сучасній стоматології для повного і часткового відновлення зубного ряду. Металокерамічні протези зовні практично не відрізняються від натуральних зубів, але при цьому більш стійкі до впливу харчових барвників і мікроорганізмів, тому довго зберігають колір, не темніють і не піддаються утворенню зубного нальоту. Проте, металокерамічні зуби вимагають не меншого догляду, ніж природні зуби - тільки за такої умови вони будуть служити тривалий час, не втрачаючи естетичності і міцності.

Крихкість зубів - одна з найпоширеніших і найсерйозніших стоматологічних проблем, які вимагають оперативного вирішення. Ігнорування симптомів підвищеної крихкості зубів загрожує виникненням серйозних порушень цілісності зубного ряду, для відновлення якого потрібно буде вдаватися до імплантації або повного протезування зубів.

Пломбування - один з найбільш безпечних методів відновлення цілісності пошкоджених зубів. Винайдення нових композитних матеріалів дозволило зробити цей метод ще й естетичним, завдяки чому сьогодні можна встановлювати пломби навіть на передні зуби, не турбуючись про те, що пломба буде псувати вашу посмішку.


Професійні стоматологічні послуги різних напрямків

ГРАФІК РОБОТИ:

  • Пн - Пт: 8:00 - 20:00
  • Сб: 9:00 - 20:00
  • Нд: 9:00 - 18:00

Поиск