Зробити ваші зуби світлішими допоможуть різні способи, але не так багато дійсно ефективних методів, які зможуть відбілити зуби без ризику для вашого здоров'я.

Відповісти на питання, який же все-таки кращий спосіб відбілювання, досить складно, але точно можна сказати, що швидке і безпечне відбілювання можливе тільки в професійних умовах. Ми проаналізували плюси і мінуси різних методів професійного відбілювання і хочемо поділитися з вами результатами.

Професійне відбілювання буває декількох видів, кожен з яких наділений своїми перевагами і недоліками. Критеріями відбілювання прийнято вважати ефективність, безпеку і, звичайно ж, швидкість самого процесу. Саме за цими критеріями були проаналізовані наступні методи відбілювання.

Фотовідбілювання

Принцип цього методу полягає у впливі світла спеціальних ламп (серед яких найбільшою популярністю користуються галогенові або ультрафіолетові) на зуби з нанесеним відбілюючим гелем. Плюсом такого методу є одночасний вплив на всю зовнішню поверхню зубів зони посмішки. Тривалість процедури в межах 1-1,5 години, а вартість відносно низька. Головним мінусом цього методу є тепловий вплив на зуби, що призводить до підвищеної чутливості.

Хімічне відбілювання

Відбувається в результаті впливу гелю без підігріву лампи. Внаслідок чого час процедури збільшується, так як відсутній вплив світла - каталізатора хімічного процесу. Але все одно існує ризик отримати хімічний опік, тому що відсутність каталізатора компенсується збільшенням концентрації відбілюючої речовини. Хімічне відбілювання зубів вважається менш ефективним ніж інші методи.

Лазерне відбілювання

Лазерне відбілювання зубів - найсучасніший і ефективний метод в стоматології. Як і в першому методі використовується каталізатор, але тільки в цьому випадку це спеціальний медичний лазер. Цей метод дозволяє за лічені хвилини отримати очевидний результат, постійно контролювати процес фахівцем, який виконує процедуру, і знижує ризик побічних ефектів, таких як перегрів і чутливість. Єдиним недоліком такого методу є його вартість.

У клініці «Доктор Зуб» є новітнє лазерне обладнання та досвідчені фахівці, які зможуть довести всі перераховані вище переваги лазерного відбілювання.

Відбілювання в домашніх умовах

Звичайно, при правильному догляді, можливо відбілити зуби у домашніх умовах. Це найбільш щадний, але в той же час найбільш тривалий процес. З використанням спеціального гелю і капи для відбілювання кожен день відчутний результат можна отримати через три тижні.

Очевидно, що найбільш дієвим і швидким способом є лазерне відбілювання, проте можна досягти результату й іншими, більш тривалими, але менш дорогими способами.