Сьогодні медицина розвивається все швидше і швидше. Абсолютно всі галузі розвиваються, і вводяться нові методики лікування, що кардинально відрізняються від попередніх. Особливо прогресивною є стоматологічна галузь. Однією з новітніх методик в стоматології, яка полегшує лікування і робить його надійнішим, стало лазерне лікування зубів і ротової порожнини.

Лазерна стоматологія в Києві зараз вже не фантастика, а реальність. У стоматології «Доктор Зуб» досвідчені фахівці успішно використовують нову методику лікування в різних областях.

Давайте детально розглянемо переваги даної методики лікування і її можливості.

Переваги лазерної стоматології:

Перш за все, лазер - це більш щадний інструмент в порівнянні з традиційними. На відміну від традиційного скальпеля, лазер дозволяє проводити точкові, ізольовані надрізи, які набагато тонші й акуратніші, і більше того, абсолютно не кровоточать. Лазер так само сприяє швидкій регенерації, і при лікуванні уражених тканин не зачіпає здорові області.

Ще один плюс лазерного лікування - це його безболісність. Тому в більшості випадків при лікуванні не потрібно жодних анестетиків. Так само безконтактний вплив і антибактеріальна властивість виключає можливість інфікування.

Галузі застосування лазера в стоматології

Лазерна терапія в стоматології має найширший спектр. Використовується в хірургії, естетичній стоматології, при лікуванні різних захворювань ясен і їх профілактики, при лікуванні карієсу та його ускладнень, для дезінфекції каналів зуба, в пластиці м'яких тканин ротової порожнини, відбілюванні зубів, протезуванні, в тому числі і при установці імплантатів, а також при установці брекетів.

Під час хірургічних операцій лазер замінює скальпель, надає набагато менше болю, а надрізи заживають в рази швидше і не кровоточать.

Лікування ясен за допомогою лазера так само відбувається безболісно, точково, не зачіпаючи здорові тканини.

Ще однією процедурою, яка набирає великої популярності є лазерне відбілювання зубів. Найпрогресивніший, нешкідливий і ефективний спосіб відбілювання зубів на сьогоднішній день.

Сильно допомагає лазер в лікуванні каналів, дезінфекція яких традиційними способами менш ефективна. І звичайно ж, за допомогою лазера імплантація зубів стає набагато легшою як для пацієнта, так і для лікаря. Лазерна імплантація зубів в Києві стає все більш популярною, витісняючи традиційні методи.

Чи небезпечний лазер для пацієнта?

При дотриманні базових правил безпеки, таких як захист очей, лазерне лікування абсолютно безпечне.

На скільки дорожче лазерне лікування від традиційного?

Ціни на дану методику відповідають його якості. Так само не можна не враховувати вартість лазерного устаткування. Ми завжди намагаємося пояснити пацієнтові, за що саме він переплачує, інформуємо про всі переваги і недоліки даної методики. А вибір між традиційним і лазерним лікуванням завжди залишається за пацієнтом.