Нажаль, практично всі ми зіштовхуємося з тим, що протягом життя колір зубів псується. Це відбувається в наслідок різних факторів, серед яких можна відзначити куріння, вживання продуктів з харчовими барвниками, хронічні захворювання зубів або ж є тетрациклінові зуби. Всі ми хочемо мати привабливу зовнішність, тому якщо колір наших зубів змінюється настає час звернутися до стоматолога для того, що провести відбілювання зубів.

 Для відбілювання зубів можливо обрати як професійні методи, так і здійснити його в домашніх умовах. Звісно кращий результат допоможуть отримати лише спеціалісти.

Якщо прийом їжі та напоїв з барвниками або ж куріння зіпсували ваш натуральний колір, то вам підійде механічне відбілювання. Найпопулярніша методика – Air-Flow. Цей мтод полягає в тому, що за допомогою спеціальної насадки подається під тиском суміш спеціального порошку для чистки з водою і стиснутим повітрям. Недоліком цбого методу вважається те, що його краще застосовувати одноразово, так як часте використання може призвести до пошкодження щільності зубної емалі.

Якщо ви бажаєте відбілити зуби без ризику для зубної емалі, то вам підійде відбілювання ультразвуком. Даний спосіб цікавий ще й тим, що допоможе позбутися зубних каменів. Є методика, яка дозволяє поєднувати Air-Flow і чистку ультразвуком. Дана методика дозволяє отримати ще більш вражаючі результати.

Лазерне відбілювання зубів універсально тим, що дозволяє дуже точно впливати на поверхню зуба, тобто працюють тільки з тими ділянками, які необхідно відбілити. Залежно від ступеня пошкодження ділянки зуба, стоматолог регулює ступінь впливу лазера. Даний спосіб дозволить отримати білосніжну усмішку вже після годинного сеансу в клініці.

Якщо ваші зуби надчутливі, то вам стоматологи порадять фотовідбілювання зубів. Цей спосіб передбачає використання галогенового світла. Єдиним недоліком цього метода є його висока вартість.

Якщо у вас немає видимих пломб, штифтів, протезів, то вам підійде хімічне відбілювання. Даний спосіб допускає використання таких речовин, як хлориди, перекис водню, перекис карбаміду та інші. Іноді в цьому випадку дійсно достатньо кількох відвідувань стоматолога, але інколи вам доведеться пройти цілий курс лікування, використовуючи спеціальну капу.

Методи для домашнього використання приносять значно менше результатів, але вони також можуть бути ефективними. До них відноситься носіння спеціальних кап, використання відбілюючих паст і жувальних гумок, також серед засобів відбілювання для домашнього використання варто відмітити смужки для відбілювання зубів.

Відбілювання зубів Київ ціна цього варіюється і залежить від методика, яка була застосована.

Не варто забувати, що здорові зуби доповнять ваш відмінний зовнішній вигляд і додадуть впевненості в собі. Дана процедура необхідна навіть дітям, адже гарні зуби допоможуть уникнути психологічних травм при спілкуванні з однолітками. Хочете зробити собі відбілювання зубів ціна, поспішаємо порадувати, може приємно вас порадувати, необхідно всього лише ознайомитися з різними методиками.

Наша клініка пропонує вам найвигіднішу послугу відбілювання зубів вартість якої буде вельми лояльна.

Відбілювання зубів

У Києві відбілити зуби можливо в багатьох клініках. Чому ж варто обрати нас? У нашій клініці вас чекають відмінні фахівці стоматології, сучасне обладнання та перевірені медичні препарати. Наші стоматологи допоможуть підібрати метод відбілювання, який максимально вам підходить. Адже дуже важливо знати, що відбілювання зубів досить індивідуальна процедура. Враховуючи різні фактори, результат стоматологічної маніпуляції може бути різним. На попередній консультації лікар детально опише яку ефективність від процедури відбілювання вам очікувати. Якщо вас цікавить скільки коштує відбілювання зубів, то сміливо можемо запевнити, що ціни нашої клініки максимально лояльні і ви можете переглянути їх на нашому сайті.