Переваги сучасної лазерної імплантації включають:

  • швидкість виконання;
  • низька ймовірність появи запальних процесів;
  • доза використовуваного наркозу значно менше, ніж при інших способах протезування;
  • стовідсоткова гарантія того, що імплантація пройде успішно, а новий зуб прослужить довгі роки.

Лазерна процедура починається з повного обстеження пацієнта. По-перше, проводиться клінічний і хірургічний огляд порожнини рота. Після цього клініка підбирає оптимальний план лікування, або ж лікар-стоматолог призначає необхідні попередні процедури, щоб імплантація мала успіх: карієс, нерівності ряду зубів, наявність подразнень та інше.

Залежно від стану здоров'я пацієнта, початок операції буде здійснюватися тільки тоді, коли сформується кістка в лунці недавно видаленого зуба. Зазвичай це займає від 1-го до 3-х місяців.

Одноетапна імплантація зубів за півгодини

Це правда. Повне відновлення втрачених зубів відбувається менше ніж за 30 хвилин. Крім того, сучасна методика дозволяє обходитися без швів, крові, так як технологія характеризується як малоінвазивна.

Така процедура забезпечує максимальний комфорт для пацієнтів, особливо для тих, кого турбують хірургічні втручання. Більш того, великий вибір ортопедичних варіантів дозволяє в найкоротші терміни підібрати необхідний абатмент й імплантат відповідно.

Ціна на нові зуби варіюється від "топ" до "економ" варіантів. Попередня вартість оголошується вже після огляду пацієнта і буде залежати від витрачених матеріалів й індивідуальних побажань. Імплантація зубів в Києві - це завжди вигідно, так як одна процедура дозволяє заощадити на всіх наступних походах до стоматолога.