Імплантація зубів на сьогоднішній день входить до числа найдорожчих стоматологічних процедур, але, тим не менш, застосування цієї технології відновлення зубів допомагає в багатьох випадках уникнути протезування (у тому числі і знімного). Взагалі, стоматологи віддають перевагу іншим, більш щадним методам відновлення зубів (тому ж пломбуванню, наприклад), але в деяких випадках застосування іншого методу не буде результативним і доцільним. Власне тоді  імплантація зуба - найоптимальніший варіант вирішення існуючої проблеми.

Імплантація зуба - це процедура, яку не можна назвати простою, адже потрібно не просто ввести в кістку пацієнта інородне тіло, а й забезпечити, щоб воно не відторгалось організмом пацієнта. Якість результату багато в чому залежить від професіоналізму лікаря-імплантолога, застосовуваної для імплантації зубів технології і, звичайно ж, використовуваної системи імплантів.

До речі, вартість імплантації зубів більшою мірою залежить практично від тих же факторів. Власне тому досить важко навіть приблизно сказати, скільки коштує імплантація зубів в Україні, - потрібно враховувати спосіб імплантації, використовувані матеріали і їх кількість, рівень складності кожного окремого випадку і цінову політику стоматологічної клініки.

Щоб дізнатися приблизну вартість імплантації зубів в Києві, наприклад, для початку потрібно визначитися з методом імплантації і системою імплантів. Зробити це самостійно практично неможливо - тільки кваліфікований стоматолог може визначити, який метод імплантації, які матеріали й  імпланти краще використовувати в тому чи іншому випадку. Ви, звичайно, можете ознайомитися в інтернеті з пропонованими стоматологічними клініками цінами на імплантацію зубів і отримати загальне уявлення про те, скільки коштує імплантація зубів в Україні або в певному місті. Але після цього краще звернутися до фахівців за консультацією. Тим більше що в деяких стоматологічних центрах (у тому числі і в нашому) огляд та консультація безкоштовні (за умови подальшого лікування).

Варто зауважити, що кваліфікований імплантолог повинен запропонувати вам кілька варіантів на вибір, з урахуванням ваших побажань щодо вартості,а також з огляду на фізіологічні особливості і специфіку конкретної проблеми. Крім того, імплантація зуба повинна проводитися тільки після детальної діагностики і складання на основі її результатів індивідуального плану лікування.