Мабуть, практично кожен батько і мати не раз стикалися з проблемою, як умовити дитину на похід до стоматолога. Це нелегке завдання, адже навіть деякі дорослі бояться стоматологів - неприємні спогади про жаливі звуки бормашини, больові відчуття дають своє. Дитяча стоматологія в Києві «Доктор Зуб» розвіє давно усталений міф про страшних стоматологів і перетворить похід до стоматолога для дитини на справжнє свято!

Дитяча стоматологїя

Дитячі стоматологи клініки «Доктор Зуб» - висококваліфіковані професіонали, які знають всі тонкощі роботи з наймолодшими пацієнтами.

Ми пропонуємо:

 

  • лікування зубів у дітей;

  • швидке вирівнювання зубів;

  • безболісне видалення молочних зубів;

  • пластику вуздечки для дітей з 2-х місячного віку.

Дитячий стоматолог (Київ це чи будь-яке інше місто) повинен вміти знаходити підхід до кожної дитини і забезпечити, щоб навіть найскладніша процедура сприймалася маленьким пацієнтом як гра. Стоматологія для дітей в клініці «Доктор Зуб» - це окремий напрямок діяльності, до якого ми ставимося особливо. Кожен дитячий стоматолог клініки «Доктор Зуб» знає, як створити для дитини максимально комфортні умови. Ми обов'язково психологічно підготуємо вашу дитину до процедури, розважимо її іграшками, покажемо мультик, подаруємо приємний подаруночок за мужність і терплячість і, звичайно ж, зробимо все можливе, щоб будь-яка стоматологічна процедура, будь то вирівнювання або сріблення зубок, пройшло максимально безболісно, швидко і легко!

Звернувшись до нас одного разу, ви перестанете шукати в інтернеті «дитяча стоматологічна поліклініка Київ», бо знатимете, що найкращі дитячі стоматологи працюють в клініці «Доктор Зуб».

Наші дитячі лікарі зроблять похід Вашої дитини до стоматолога - пригодою, а не покаранням!