Як часто ви відвідуєте стоматолога для перевірки і чуєте про необхідність повернутися назад з метою поставити чергову пломбу? Всі ми дуже зайняті, і якою б професійною не була б стоматологічна клініка, похід до стоматолога не найкраще проведення часу! Тим більше це не дешево.

Ось кілька порад, якими ми з вами ділимося для того, щоб ви могли якомога менше проводити часу у стоматолога.

Забудьте про газовані напої

Газовані напої – ідеальне поєднання кислоти і цукру. Ідеальне, якщо ви бактерія, яка любить викликати карієс. Навіть без цукру газовані напої настільки кислі, що можуть руйнувати зуби. Якщо ви регулярно п'єте солодкі газовані напої, напевно, у вас багато карієсу, і ви постійно пломбуєте зуби у стоматолога. Забудьте про газовану воду і кількість походів до стоматолога скоротиться!

Профілактика хвороб ясен

Запалення ясен - це комплексне захворювання, яке призводить до втрати зубів і як наслідок – до установки зубних протезів. Дуже багато причин, які викликають запалення ясен (пародонтит). Серед них ваш раціон, діабет, рівень і частота чищення зубів, але найголовнішою причиною є куріння. Якщо ви курите, ви дуже ймовірно маєте запалення ясен, але, можливо, навіть не підозрюєте про це. Куріння є основним фактором запалення ясен, але також воно може приховувати симптоми цієї хвороби, оскільки куріння ущільнює ясна і приховує кровотечу. Куріння також є основною причиною виникнення раку ротової порожнини, тому кидайте курити і захистіть не тільки ваші ясна, але і здоров'я всього організму.

Використовуйте зубну нитку

Люди, які використовують зубну нитку раз на день, мають набагато менше проблем з зубами. Використання нитки допомагає позбутися від бактерій / нальоту, які залишаються між зубами, куди ваша зубна щітка не добирається. Чистка між зубами значно знижує ризик розвитку карієсу і захворювань ясен.

Лікуйте зуби фтором

Чи знали ви, що сучасні зубні пасти містять фтор? Звичайно, знали! Фтор може допомогти залікувати зубні дірки, які тільки з'являються. Карієс на ранній стадії починається з емалі, проходить тиждень, і кальцій розчиняється. Фтор сприяє зміцненню емалі і запобігає розвитку карієсу. При появі перших ознак руйнування емалі потрібно чистити зуби два рази в день фторовмісною зубною пастою, а також ви можете використовувати фторидні рідини для полоскання рота.

Ми сподіваємося, що вам сподобалися наші 4 простих правила догляду за зубами, які допоможуть уберегти вас від крісла стоматолога. Насправді стоматологи клініки «Доктор Зуб» і самі хотіли б, щоб ви знали ці поради.