Переглядаючи американські стрічки, ви скоріш за все дивувалися красі посмішок акторів. Ідеально рівні, а головне - білосніжні зуби, ніяких плям або щілин. Мабуть, кожен хотів би мати таку посмішку. Тоді і посміхатися хотілося б частіше.

Сьогодні це можливо.

Для досягнення цієї мети в Києві використовують вініри на зуби - спеціальні пластини встановлюються на поверхню емалі, приховуючи всі недоліки посмішки.

Вініри - це пластинки з порцеляни або склокераміки, які кріпляться на передню сторону зубів.

У яких випадках рекомендується ставити керамічні вініри?

 1. Якщо у клієнта відколовся шматочок зуба.
 2. Між центральними зубами є тріщина - діастема.
 3. Зуби мають жовтуватий або сіруватий відтінок.
 4. Зуби мають різний розмір.
 5. Нерівний ряд.
 6. На зубах є плями або наліт, який неможливо вичистити.

Всі ці проблеми вирішить установка керамічних вінірів. Процедура в більшості випадків не вимагає уколу знеболюючими препаратами. Це не займе багато часу - професійний стоматолог зможе створити голлівудську посмішку всього за кілька годин.

На сьогодні виділяють два типу установки вінірів: пряма і непряма. Непрямі вініри виготовляються в спеціальній лабораторії з кераміки або медичної порцеляни. Їх кріплять на обточений зуб спеціальним цементом. А прямі вініри виготовляються в роті у клієнта і не вимагають обточування зуба.

Також популярністю у клієнтів користуються люмініри - їх ще називають голлівудськими вінірами. Їх виготовляють за запатентованою технологією із спеціального фарфору. Вони тонше, ніж традиційні вініри.

Показання для установки люмінірів:

 • плями на емалі;
 • треми або діастеми - проміжки між зубами;
 • пожовклі пломби на передніх зубах;
 • зуби швидко стираються, дуже тонка емаль;
 • порушена форма зубів: тріщини або відколи.

Після установки вінірів або люмінірів, рекомендується дотримуватися кількох простих правил. Догляд за зубами після люмінірів такий: по-перше, неухильно дотримуватися гігієни рота - мінімум двічі в день чистити зуби. По-друге, перестати лускати насіння або горіхи. По-третє - регулярно відвідувати лікаря-стоматолога.

Установка вінірів і люмінірів проходить в два етапи. Перший - підготовчий. Лікар проводить огляд ротової порожнини і усуває проблеми - карієс, дірки в зубах і подібне. Пластинки можна ставити тільки на здорові зуби. Далі фахівець робить зліпки і створює комп'ютерну модель для виготовлення пластин.

На другому етапі стоматолог робить примірку і, в разі точного збігу вінірів або люмінірів, встановлює їх на зуби. Якщо потрібне коригування пластин, їх відправляють в лабораторію для переробки. Установка конструкції проходить без використання бормашини або іншого страхітливого обладнання.

Між двома етапами проходить близько місяця.

Самі пластини клеються на поверхню зубів за допомогою спеціального бетону або клею. Може знадобитися обточування емалі.