Люди діляться на два типи: ті, хто розслабляється в кріслі у стоматолога, і ті, у кого тремтять коліна навіть перед елементарним профілактичним оглядом. Найчастіше - страхи марні, але іноді, якщо планових оглядів уникали, потрібне негайне втручання Максимальне збереження зубів – понад усе для профі своєї справи. Хірургічна стоматологія, крім видалення, займається відновленням пошкоджених зубів. Цьому розділу варто віддати належне, бо це шлях до красивої посмішки.

По правді кажучи, в хірургії не буває «просто» і «складно». Називати, наприклад, видалення зуба простою операцією - помилка. Брак професіоналізму може привести до дуже серйозних наслідків. Чесно, краще про вивих кореня, пошкодження сусідніх зубів або ж перелом щелепи почитати в інтернеті, ніж дізнатися і повною мірою відчути на собі. Йти в хірургічну стоматологію і видаляти зуб доводиться в неминучих випадках - коли лікування неефективне. Як правило, перед втручанням проводиться консультація щодо протезування, імплантації. Буває видалення зубів мудрості, які заважають або травмують м'які тканини. Також проводиться видалення кіст, які розташовані на верхівці кореня зуба.

Повний перелік операцій, який включає хірургічна стоматологія, великий. Це зубозберігаючі процедури, лікування запалень, пухлин, слинних залоз, видалення зубів і невеликих новоутворень на обличчі, імплантація, пластичні операції на щелепах і так далі.

Як і у деяких дорослих, так і у дітей, стоматолог викликає не найкращі емоції. Діток доводиться умовляти, але все одно розвіяти міф про страшного і злого стоматолога - завдання не з легких. Іноді дитяча хірургічна стоматологія змушує боятися і батьків. Професійний лікар створить в кабінеті мікроклімат з максимально комфортними умовами і всі процедури пройдуть успішно. Варто відзначити, що біль в сучасній стоматології практично зведений до нуля.

Хірургічна стоматологія Київ

Як визначити, наскільки серйозна стоматологічна клініка? Перш за все, за наявністю хірургічних прийомів. Є випадки, коли лікування без хірургічної складової не має сенсу. Хірургічна стоматологія вимагає відповідний кваліфікаційний сертифікат і достатньо досвіду. Без цього будь-які маніпуляції небезпечні для життя!

У великому місті знайти якісне хірургічне лікування нелегко. Правда, у багатьох професійних стоматологічних клініках надана і якісна хірургічна стоматологія. Київ багатий на такі клініки. Акцентуйте увагу лікаря на використанні нетравматичних методик. Робота зі спеціальними хірургічними лупами дозволяє використовувати мікрохірургічні інструменти, тонкі голки, леза і шовні матеріали. Це гарантія гарного результату - мінімальної травми і легкого післяопераційного періоду. Будь-яке хірургічне втручання в стоматології вимагає анестезії. Лікар, який запитує, чи є якісь протипоказання у пацієнта (алергічна реакція, серцево-судинні захворювання), - це хороший лікар.