В якому б стані не були Ваші зуби, завжди можна вдатися до однієї простої і зручної процедури - імплантації та відновлення зубів.

Перед початком заповнення прогалин в посмішці, пацієнту необхідно пройти невелике обстеження на наявність дефектів або захворювань, які могли б перешкодити успішному впровадженню імплантатів. Сучасна стоматологія не має великого списку протипоказань до цієї процедури, тому в більшості випадків за результатами огляду клієнт відразу ж отримує «голлівудську посмішку».

Імплантація зубів: ціна і переваги

Імплантація зубів включає ряд переваги.

  • Зберігає симетрію обличчя, а також створює косметичний ефект.
  • Процедура нарощування зубів не пошкоджує здорові зуби і повністю замінює втрачені.
  • Повертає в норму прикус. Особливо це стосується ситуацій, коли зубний ряд через втрату одного зуба поступово починає зміщуватися.
  • Більша ймовірність гігієни порожнини рота і збереження здоров'я ясен.
  • Мають великий термін служби.
  • Дозволяють економити на майбутньому лікуванні.

Ціна послуг залежить від системи імплантації, яка використовується за бажанням клієнта. Кожна з них має ряд переваг і умов, починаючи від технології установки і закінчуючи довічною гарантією від виробника системи.

Класична і базальна імплантація зубів

Перевагою і недоліком одночасно класичної імплантації зубів є тривалість. Залежно від процесу нарощування кісткової тканини, це може зайняти від 6 до 15 місяців. Крім того, плюс період в декілька місяців, коли операцію можна проводити, починаючи від моменту, коли зуб був видалений.

Але така тривалість дозволяє пацієнтові завжди перебувати під наглядом професіонального лікаря. А 96-ти відсотковий поріг всіх вдалих процедур дозволяє бути впевненим у якості методу.

Базальна імплантація зубів відрізняється формою використовуваного стержня і глибиною, на яку його впроваджують в кістку. Також ця процедура не вимагає нарощування кісткової тканини, а її вартість досить низька.

Але відсутність інформації щодо довговічності базальних імплантатів несе деякі сумніви. Відносна новизна процедури не викликає великої довіри серед клієнтів, однак повноцінно судити про це поки що рано.