Рівні зуби - це ще один показник здоров'я людини, також як і пишне волосся і чиста шкіра. Крім того, це ще один привід частіше посміхатися.

Вирівнювання зубів – процедура,яка дозволяє виправити неточності природи, доповнивши Вашу природну красу, і навіть підштовхує задуматися про власну поставу. Адже часто причиною кривих зубів і необхідності виправлення прикусу є погана постава, а також міофункціональні звички. До таких належить несвідомий вплив на будову молодих зубів - дитина в період дорослішання або грудного вигодовування посмоктує пальці і тим самим тисне на щелепу. Звідси з'являється думка стоматологів, що виривання зубів у дітей - необхідність, викликана простою шкідливою звичкою.

Дитячий ортодонт в своїй роботі використовує безліч сучасних методик, які дозволяють надовго (а то і назавжди) зробити зуби рівними: вирівнювання зубів пластиною або використання брекетів, які будуть складені по 3D-моделі щелепи Вашої дитини.

Клініка ортодонта поруч

Сучасна ортодонтія використовує безліч технік і методик лікування зубів, їх вирівнювання в залежності від складності ситуації, вікових рамок, іноді - бажання клієнта.

Тому, перш ніж записатися на прийом до лікаря-ортодонта, проконсультуйтеся з терапевтом-стоматологом і, по можливості, усуньте інші пошкодження на зубах. Потім вже можна позначити ціну, час, призначену процедуру і розповісти про свої тривоги щодо прикусу. Наприклад, пацієнти не звертаються вчасно до лікаря, тому що впевнені, що процедура буде сильно помітна на обличчі і навіть буде заважати в буденних справах. Не варто хвилюватися – консультація ортодонта розставить всі крапки над "і" і всі посмішки над "й".

Стоматолог - Ваш новий сусід

На металеву посмішку завжди звертають увагу. Ви неначе сяєте, міцно і впевнено виправляючи свій прикус. У цьому головна відмінність подібних брекетів від пластмасових, керамічних або лінгвальних.

Три останніх мають явну естетичну перевагу. Прозорі керамічні брекет-системи користуються великою популярністю серед пацієнтів Києва. Але все-таки найбільш ефективні і перевірені часом - це класичні брекет-системи.