Лікування каріозних пошкоджень

Невеликі чорні цятки на зубах зазвичай сигналізують про прихований карієс. У більшості випадків, "плями" можна прибрати в межах емалі, але решта 20 - 30% доходять до дентину (кісткове речовина зуба, його тверда тканина) - це і є причина Вашої чутливості до їжі або напоїв.

Лазерна обробка кореневого каналу

Безперечні переваги використання лазера в стоматології - це абсолютно безболісне і безкровне лікування, яке застосовується в пародонтології, можливість зробити відбілювання зубів, прямо впливати на джерело зараження і проводити хірургічні операції з максимальним комфортом для пацієнта.

Механічна обробка кореневого каналу

За допомогою ручних ендодонтичних інструментів лікар-стоматолог прочищає кореневі канали зуба, видаляючи нервову тканину і бактерії, які живляться нею, щоб в подальшому уникнути випадання зуба. Це проста і швидка процедура, яка рятує Вашу посмішку.

Клініка терапевтичної стоматології для Вас це:

  • Швидкий і доступний запис на прийом до професійного лікаря-стоматолога.
  • Великий персонал з висококваліфікованих фахівців.
  • Можливість отримати терапевтичні, хірургічні, косметичні, ортопедичні послуги.
  • Сучасне обладнання.
  • Доступні ціни, а також гарантії та знижки на процедури.
  • Проводимо як консультації та профілактичні роботи, так і повноцінні, тривалі процедури лікування.

Дитяча терапевтична стоматологія

Маленькі пацієнти не завжди можуть зрозуміти і оцінити необхідність звернення до стоматолога чи дотримання особистої гігієни порожнини рота. Лікарі використовують індивідуальний і комплексний підхід до кожної дитини, який буде ефективно застосовуватися в лікуванні проблемних зубів. Можливе відвідування уроків для дітей з гігієни зубів, присутність дорослих під час оглядів і багато іншого.