Ні для кого не секрет, що вартість і якість стоматологічних послуг в різних регіонах країни, а тим більше в різних країнах, дуже сильно коливається. Очевидно, що в більш економічно розвинених країнах практично будь-який вид послуги значно дорожче, ніж в Україні, що пов'язано в першу чергу з наявністю платоспроможного попиту. Дуже часто різниця в цінах на стоматологічні послуги становить тисячі доларів. Йдеться про складне комплексне лікування, протезування, імплантацію та інші послуги, пов'язані з інноваційними медичними технологіями, в тому числі і лазерними.

Не зважаючи на колосальну різницю у вартості на стоматологічні послуги в Європі та Україні, рівень якості в деяких клініках не поступається західним. Це пояснюється глобалізацією галузі, що дозволяє приватним вітчизняним установам мати доступ до сучасного обладнання та матеріалів, які використовуються в світовій стоматологічній практиці; брати участь у міжнародних семінарах, конференціях і обмінюватися досвідом із західними колегами. Також внаслідок бурхливого розвитку приватних стоматологічних клінік в Україні, рівень послуг став вирішальною конкурентною відмінністю, через що відбувається його постійний прогрес. Це забезпечує високий рівень послуг, які цілком зможуть задовольнити запити будь-якого іноземного пацієнта.

Усі ці фактори створили ідеальні умови для стоматологічного туризму в місті Києві. Основна мета туристів - це економія коштів і отримання, як мінімум, такого ж рівня медичного обслуговування, який існує в їх рідних містах. Різниця у вартості значно перекриває витрати на проїзд, проживання та інші витрати, формує реальну економію, яку можна оцінити навіть без складних розрахунків.

Проте, аж ніяк не всі клініки мають достатній рівень кваліфікації, а також обладнання та матеріалів.

Гарантію для всіх пацієнтів, у тому числі й іноземних, з упевненістю може надати клініка «Доктор Зуб», так як величезна практика і найсучасніші світові технології дозволяють надавати стабільно високий рівень всіх послуг.