Встановлення імплантантів

Імплантація зуба - процедура, яка полягає у введенні в кістку пацієнта стороннього тіла. При цьому дуже важливо, щоб організм не відштовхував імплантат, створюючи для пацієнта дискомфорт. Щоб імплантація зуба пройшла успішно, її повинен проводити досвідчений лікар з допомогою високоякісних інструментів.

Імплантація зубів в клініці «Доктор Зуб» здійснюється з дотриманням всіх правил.  Наші лікарі розробляють для кожного окремого випадку індивідуальну програму лікування і на кожному її етапі пильно стежать за станом пацієнта. У нашому арсеналі більше 10 сучасних систем імплантатів від кращих світових виробників, що дозволяє індивідуально підходити до вирішення проблеми кожного пацієнта.

 

Лазерна ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ У ДОКТОР ЗУБ ЦЕ:

  •  3 ЦІНОВИХ СЕГМЕНТИ ДЛЯ НАШИХ КЛІЄНТІВ;
  •  10 СИСТЕМ ВІД РІЗНИХ ВИРОБНИКІВ;
  •  4 ЛІКАРІ-ІМПЛАНТОЛОГИ З ДОСВІДОМ ВІД 6 РОКІВ;
  •  ВІД 10 РОКІВ ГАРАНТІЯ перед клієнтами.

 

Цінові сегменти

 

                                                     

Вартість 1 імпланта разом з установкою в нашій клініці становить:

  • Економ:  від 7500 до 10000 грн.  

  • Бізнес:   від 10000 до 16000 грн.      

  • Преміум:  від 16000 до 25000 грн.

Лазерна імплантація зубів (Київ це чи будь-яке інше місто), як правило, передбачає встановлення 1-2 систем імплантатів. Кожна система – оригінальна, тому вимагає унікального набору інструментів і професійних умінь, необхідних для її правильного встановлення. Звичайно, такий підхід передбачає додаткові витрати для клініки і навчання персоналу. Але одночасно таке рішення є дуже економним, адже дозволяє лікареві досконало вивчити необхідні 1 або 2 системи. Однак, є в такому підході і недоліки - мала кількість систем імплантатів обмежує вибір для пацієнта і не гарантує успіху операції.

У клініці «Доктор Зуб» фахівці використовують у своїй роботі близько 10 систем імплантатів від відомих зарубіжних виробників, серед яких системи:

імплантація зубів

Завдяки такому великому переліку ми можемо індивідуально підібрати систему імплантатів для кожного пацієнта з урахуванням особливостей фізіології, структури його кістки і побажань щодо вартості.

Звернувшись в клініку «Доктор Зуб», ви гарантовано отримаєте кваліфіковану консультацію та професійний висновок щодо стану ваших зубів. Після проведення детальної діагностики наші лікарі підберуть найкращу для вас систему імплантатів та розроблять індивідуальну програму лікування.

Ми використовуємо лише сертифікований і безпечний інструментарій, завдяки чому з упевненістю гарантуємо високу якість наших послуг!