По-перше, для зміцнення зубів і ясен необхідно скласти раціон правильного харчування. Для цього рекомендується вживати в їжу велику різноманітність овочів і фруктів, але навіть в цьому випадку потрібно бути максимально обережними, так як надмірне захоплення кислими фруктами, а також соками загрожує ураженням емалі зубів. Наступним пунктом у вирішенні даної проблеми буде заняття спортом, адже «в здоровому тілі - здорові зуби». Активний спосіб життя не просто поліпшить ваше самопочуття, ви забудете про багато проблем, в тому числі і таких як оздоровлення зубів. По-третє, потрібно не забувати, що вживаючи їжу занадто гарячою або ж дуже холодною, ми вражаємо ротову порожнину, і здоров'я зубів значно погіршується, адже це шкодить емалі.

Також рекомендується щодня випивати близько 2-х літрів звичайної води через наявність у ній такого елемента як фтор. Газована ж вода навпаки принесе одну шкоду, тому її вживання потрібно скоротити в рази. Так само багато хто, особливо в період авітамінозу, приймають різноманітні препарати, вітаміни з вмістом найважливішого будівельного матеріалу зубів - кальцію. Варто пам'ятати, що його засвоєння забезпечується вітаміном D, отже їх необхідно приймати в комплексі.

І наостанок - пийте більше такого чудотворного напою як зелений чай, адже він сповнений антиоксидантами, які запобігають старінню зубів і позбавлять вас від поганого запаху з рота.

Як забезпечити здоров'я зубів?

Стан зубів легко визначити неозброєним поглядом, адже хворі зуби мають свій характерний відтінок, можуть кришитися, в результаті ви маєте різкий, неприємний запах з рота, хворий зовнішній вигляд і зіпсований настрій. Як попередити це? Дуже просто, необхідно постійно дотримуватися певних правил, які збережуть здоров'я зубів ясен:

  • Головний пункт – це серйозний підхід до гігієни порожнини рота. Чистити зуби зубною пастою мінімум 2 рази на день - перший і один з передових кроків до здоров'я ваших зубів.
  • Наступним кроком буде відвідування дантиста 2 рази на рік, адже досвідчений лікар вчасно визначить і зможе запобігти будь-якій «зубній проблемі».
  • Варто виключити використання зубних ниток і «колупання» зубними паличками. Слід попрямувати в клініку і зробити професійну чистку зубів.
  • Ну і як було сказано раніше, важливо правильно збалансувати свій раціон, поповнювати організм тими продуктами, які містять кальцій, магній, фтор і вітаміни групи А, В, Е, D, K, PP та ін.

Клініка «Доктор Зуб» надає високоякісні стоматологічні послуги, включаючи професійну чистку порожнини рота.

Основні процедури, спрямовані на зміцнення ясен

Зміцнення ясен – це один з тих небагатьох пунктів, який дійсно важливий для забезпечення здоров'я ваших зубів. Якщо зуби здорові, то зміцнювати ясна можна на дому для профілактики. Цьому може сприяти вживання в їжу продуктів, які містять життєво важливі вітаміни і інші складові. Наприклад, вітамін В12 - недостатня кількість його в організмі є причиною поганого запаху і розмноженню бактерій в ротовій порожнині. Його багато в м'ясних, молочних продуктах. Але якщо на зубах присутні зубні відкладення, без походу до стоматолога вам не обійтися. Клініка «Доктор Зуб» надає ряд пародонтологічних послуг, одна з них - антисептична обробка слизових оболонок порожнини рота.

Ключові процедури, спрямовані на оздоровлення ясен:

  • Гігієнічні процедури. Чистити зуби необхідно близько 5 хвилин після прийому їжі, не рідше 2-х разів на день. Протягом дня уникати перекусів між основними прийомами їжі. В обов'язковому порядку після кожного прийому їжі використовувати засоби з видалення залишків їжі, наприклад, ополіскувач рота.
  • Використання спеціальних лікувальних зубних паст для ясен. Вибирати їх варто за рекомендаціями лікаря.
  • Використовувати спеціальні ополіскувачі порожнини рота, які призначені на усунення проблем з яснами.